reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

didi-nie wiem czy to ta sama,bo A. byl na salthill u laski,ktora przyjmuje razem z Irolami w przychodni.Jesli to blondyna z Lubina z reszta,to jest OK:tak:;-)
 
reklama
Witam,
mam do sprzedania huśtawkę-leżaczek Fisher Price dla maluszka,stan idealny. Huśtawka posiada 5 spokojnych, miłych dla ucha melodyjek i 5 prędkości automatycznego bujania, dwie pluszowe zabawki zawieszone po bokach oraz wygodny do zapinania pas biodrowy. Moje dziecko bardzo chętnie w niej zasypiało.Cena: 35 euro/jestem z Galway/, mój tel.: 0857536627





Mam do sprzedania wielofunkcyjną zabawkę, dla dziecka od 3 do 18 miesiąca życia.
Dziecko może bawić się zestawem gimnastycznym leżąc w dwóch pozycjach: na plecach lub na brzuchu. W pozycji na plecach uwaga dziecka przyciągana jest przez światełka, dźwięki i kolory. Niemowlak w tej pozycji ćwiczy koordynację stóp i rąk. Leżąc na brzuchu dziecko może bawić się elektronicznym panelem ćwicząc mięśnie pleców i szyi. Dodatkowo górny panel centrum można zamontować na ramie łóżeczka dziecięcego.

Cena: 20 euro



 
Ostatnia edycja:
Sprzedam:

zabawkę Playskool 2in1 Infant Gym 15 euro
Playskool Made For Me 2 In 1 Infant Gym by Hasbro at OrangeOnions.com

siedzonko do kąpieli - nowe!!! (otwarty został tylko karton) 12 euro
http://www.toys.ie/SWIVEL-BATH-SEAT-!A01216-prod.aspx?qwSessionID=31051e98-1224-4d86-a36f-f807a7baae64

Tommie Tipee - termoopakowanie+buletka 260ml - nowe!!! 10 euro

Sweterek Mothercare rozmiar 6-9 m-cy nowy!!!
8 euro

Woda toaletowa Enigma Oriflame nowa!!! waznosc do 2012 roku 15 euro
13850 Woda toaletowa Enigma

Zamknięcia do szafek - nowe tylko bez opakowania, ale z instrukcja obslugi - 3 sztuki za 2,5 euro
Safety 1st | Spring 'n Release Latches 3 Pack (prawie identyczne jak te, oczywiscie tej samej firmy, montaz na śrubki)

paperclip.png
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
 
Ostatnia edycja:
Przypominam do sprzedania mam:
1.Wozek Little Shield Maribel nowy,nie uzywany z folia przeciwdeszczowa.cena 70 euro2.Solarium do twarzy Philips nie uzywane.Cena25 euro3.Ciuszki dla chlopca 0-3 Cala wyprawka,spioszki,bodziaki,kurteczki,bluzeczki,czapeczki,buciki,kompleciki i wile innych:-) cena 40 euro za duzy worek.
P1050171.jpgP1050173.jpgP1050169.jpgP1050172.jpgP1050174.jpg
 

Załączniki

  • !B4I)Dew!2k~$(KGrHqQOKigEyWsHy9nzBMovQu,4g!~~_12[1].jpg
    !B4I)Dew!2k~$(KGrHqQOKigEyWsHy9nzBMovQu,4g!~~_12[1].jpg
    9,2 KB · Wyświetleń: 29
  • P1050198.jpg
    P1050198.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 21
  • P1050197.JPG
    P1050197.JPG
    64,1 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Witam. Mam do sprzedania łóżeczko drewniane z materacem. Stan bardzo dobry. Mały mankament jest jeden(zabki mojego dziecka na zagłowku). Cena 150E
 
Do góry