reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Czy ma może ktoś do sprzedania zimowe, cieplutkie buciki (takie na polską zime) dla chlopca rozmiar 24-25 (raczej 25) ???
A może jakiś fajny, niedrogi kombinezon 18-24 mies ? Jestem z Galway. Pozdrawiam
 
reklama
mam do sprzedania używany wózek Jeep hauck "travel system" (wózek, kompatybilny fotelik, torba, parasolka, folia, śpiworek) w dobrym stanie,
cena: 80E
DSCF4549.jpgDSCF4547.jpgDSCF4575.jpgDSCF4543.jpgDSCF4565.jpgDSCF4553.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
mam do sprzedania 2 zestawy ślicznych ubranek dla dziewczynki w rozmiarze 56-62-68-74 łącznie 52 szt i 54 szt, wychodzi po 4,60 i 4,80 zł za sztukę. tj 250 zł ( zestaw) W zestawach są: bodziaki, kaftaniki, tuniki, spodnie, sukieneczki, kurtka i wiele innych ciekawych ubranek. Ubranka są znanych i renomowanych firm. Osobom zainteresowanym mogę podesłać
 
reklama
Do góry