reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Mam do sprzedania wiele zabawek po coreczce(Fisherprice Playscool), niektore w b.dobrym stanie, wiek od 6-36m,ciuszki rowniez. Jestem z galway, zainteresowanych prosze o kontakt na meila ankamusial@wp.pl, cena do uzgodnienia.
Posiadam jeszcze spacerowke Quinny Buzzy 3, czerwona, sprzedam niedrogo
 
reklama
Dziewczyny zamienie perfumy DIOR BRONZE SWEET SUN na Mate Edukacyjna. Perfumy byly uzywane ale jest w butelce ok 3/4. Dublin, moge dojechac. Najlepiej zeby na macie cos gralo i swiecilo. 0877818376 badz iwonap22@poczta.fm P8190477.jpg
 
Witam sprzedam:
FOTELIK UNIWERSALNY OD 9 DO 18KG firmy "BRITAX ROMER" MODEL KING TS PLUS

POSIADA REGULACJĘ NACHYLENIA OPARCIA

CENTRALNA REGULACJA DŁUGOŚCI i WYSOKOŚCI 5pkt PASÓW

DODATKOWA PODKŁADKA-ZAGŁÓWEK POD GŁÓWKĘ DZIECKA

7 POZYCJI WYSOKOŚCI ZAGŁÓWKA Z PASAMI

BARDZO ŁATWY MONTAŻ W AUCIE DZIEKI ODCHYLANIU FOTELIKA OD BAZY i SYSTEMOWI TS (AUTOMATYCZNE NAPINANIE PASA SAMOCHODOWEGO)

POSIADA SYSTEM WENTYLACYJNY

FOTELIK Z NIEZBĘDNYMI CERTYFIKATAMI i BARDZO BARDZO BEZPIECZNY

JEST W STANIE BARDZO DOBRYM

A także mam do sprzedania:
-słonik grajacy z klockami Fisher price, traktor z przyczepa firmy ELC
- lokówke do włosów nowa, nie używana.
- Ksiązki dla cięzarnych "W oczekiwaniu na dziecko" a druga po angielsku.

IMG_0001.jpgIMG_0003.jpgIMG_0002.jpgw-oczekiwaniu-na-dziecko-poradnik-dla-przyszlych-matek-i-ojcow-b104589.jpg0600603296.jpg41+IFxb5uTL._SX315_SY375_.jpgC0244_b_3.jpgproduct-6548667.jpg

Więcej info prosze pisac na priv
 
Kacperek-Madbebe chyba wciąż ma sukienusie do chrztu-są śliczne.Mogę do niej zadzwonić i zapytać czy mogę Ci dać jej nr to się skontaktujesz z nią.oki?
 
Mam na zbyciu:
nosidelko chicco go czerwone
www.chicco.pl - wszędzie tam, gdzie dziecko: 5m+, W domu, Nosidełko GO kolor 95

zabawkę Playskool
2in1 Infant Gym
Playskool Made For Me 2 In 1 Infant Gym by Hasbro at OrangeOnions.com

grającą zebrę Fisher Price
http://www.urwis.pl/sklep/z10707-fis...aca-zebra.html

siedzonko do kąpieli - nowe!!! (otwarty został tylko karton)
http://www.toys.ie/SWIVEL-BATH-SEAT-!A01216-prod.aspx?qwSessionID=31051e98-1224-4d86-a36f-f807a7baae64

Tommie Tipee - termoopakowanie+buletka 260ml - nowe!!!

Sweterek Mothercare rozmiar 6-9 m-cy nowy!!!

Wiecej info na priva

DSC05223.JPGDSC05224.JPG
paperclip.png
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
 
Siemka!
Przypominam ze mam do sprzedania komplet z ametystami i zieonym agatem, oraz kolczyki z granatami. Bylo kilka chetnych ale ostatecznie cena byla zbyt wysoka, wiec ja troche zbijam ;-)
i tak: komplet 30 E, a kolczyki 20E

Poza tym dwie nowe pary kolczykow po 20E para
1. w szmpanskich kolorach na lancuszku- roznej wielkosci kwarce dymne, cytryny i fluoryty
2. lezki w morskich odcieniach- fasetowane labradoryty, kamienie ksiezycowe, cytyny, kwarce i akwamaryny + srebrne, satynowane lezki.
 

Załączniki

  • _DSC0091.jpg
    _DSC0091.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 46
  • _DSC0097.jpg
    _DSC0097.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 47
  • _DSC0191.jpg
    _DSC0191.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 57
  • _DSC0192.jpg
    _DSC0192.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 51
  • _DSC0188.jpg
    _DSC0188.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 57
reklama
a chyba nawet jakies mam, ale nie sa srebrne tylko posrebrzane, wiec jak cos ci sie podoba to moge zamienic kolczyki na klipsy, w sensie te zawieszki moze zamienic :-)
 
Do góry