reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
A ja mam do sprzedania spiwor marki Quinny,bez widocznych sladow uzytkowania.(uzywany sporadycznie)Kolor czarny.Cena 25 euro.
I solarium do twarzy i dekoltu marki Philips,nie uzywane bo maz kupil mi w prezencie na urodzinki kiedys a ja nie moge uzywac niestety bo mam duze problemy naczynkowe.Cena 35 euro
 

Załączniki

  • P1030605.JPG
    P1030605.JPG
    52,3 KB · Wyświetleń: 46
  • P1030602.JPG
    P1030602.JPG
    64,8 KB · Wyświetleń: 27
  • P1030601.JPG
    P1030601.JPG
    79,5 KB · Wyświetleń: 36
  • P1030600.JPG
    P1030600.JPG
    65,9 KB · Wyświetleń: 46
  • 21rwRFAOt2L._SL500_AA300_[1].jpg
    21rwRFAOt2L._SL500_AA300_[1].jpg
    6,6 KB · Wyświetleń: 28
Pasuje mi jak najbardziej Justys bo jak wiesz ja sama niedysponowana jestem hehe.W kazdej chwili jak bedziesz chciala,moj maz czesto bywa w Limericku wiec nie ma sprawy,dasz tylko znac. ;-) Nie musisz do mnie przyjezdzac ;-)

No dziewuszki,ktora chce buzke poopalac na solarium :rofl2:

Po porodzie,jak bede juz w 100% pewna ze mam dwie corcie bede miala sporo ciuszkow dla chlopca do sprzedania,napewno za rozsadna cene:-) ciuszki beda dla chlopca w wieku od 0 az do 3 lat.No ale to tak ku zapowiedzi bo najpierw musze urodzic,wtedy zrobie fotki.
 
Ostatnia edycja:
a ja w końcu sie zebrałam żeby zrobić zdjęcia rzeczy do sprzedania:
mata 20E(dorzucam kilka przywieszek kupiona w smyts- mam opakowanie do niej), stojak do leżaczka 10E, pszczółki mogą być przyczepione do fotelika lub wózka gratis:-)
 

Załączniki

  • Picture 038.jpg
    Picture 038.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 28
  • Picture 040.jpg
    Picture 040.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 37
  • Picture 044.jpg
    Picture 044.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 41
  • stojak.jpg
    stojak.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
Gastone na bank przyjedziemy bo jeszcze o Twojego meza musimy zachaczyc wiec wszystko na raz i chetnie tez ubranka zobacze wtedy :):):)

gastone kochana jak potwierdza ci sie corcie to ja tez chetnie zobacze te ciuszki bo maly tak szybko rosnie i wyrasta ze wszystkiego :-D:tak:;-):-)

Nie ma sprawy kobitki,brdzo sie ciesze bo miejsc mi troche przybedzie,noo chyba ze tatusiowi sie urodzi wymarzony drugi synek hihi
 
Mam na sprzedaz dostawkę do wózka, cena 17e
lascalBuggyBoardLarge245.jpg


za tyle ja kupiłam w komisie, ale nie uzyłam ani razu, bo moj syn jednak za duzy jest i zbyt ciezko by sie pchało
Stan średni, ale spokojnie posłuzy jeszcze
kontakt : moniadan@gmail.com
 
reklama
Do góry