reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
sprzedam ciuszki dla dziewczynki od 0-18 miesiecy! w sklad wchodza buciki,spodenki,bluzeczki,sukieneczki kurteczki i wiele innych! stan bdb!
cena 1e za sztuke! moge wyslac zdjecia ale tylko na meila! pozdrawiam
 
sprzedam ciuszki dla dziewczynki od 0-18 miesiecy! w sklad wchodza buciki,spodenki,bluzeczki,sukieneczki kurteczki i wiele innych! stan bdb!
cena 1e za sztuke! moge wyslac zdjecia ale tylko na meila! pozdrawiam

Interesuja mnie ciuszki od 5 mies w gore moze cos wysle kolezance do polski.
Wiadomo tam sie nigdy nei przelewa :/
 
Witam:-)
Mam do sprzedania trzykolowy wozek spacerowy- X-LANDER XT. Jesli jest ktos zainteresowany moge wkleic fotki i podac wiecej szcegolow;-)
 
Mam do spzredania ł DSC03519.jpgozko junior od 16miesiecy do 5 lat. stan idealny z materacem. jestem z Tuam co.Galway cena 80 euro.
krzesełko do karmienia stDSC03516.jpgan bdb. za 15 euro,poniewaz brakuje zapiec do szelek, zapiecia byly wyciagniete poniewaz corka nie lubial zapinania.chicco.

DSC03517.jpg
 
Mam do spzredania łZobacz załącznik 263215ozko junior od 16miesiecy do 5 lat. stan idealny z materacem. jestem z Tuam co.Galway cena 80 euro.
krzesełko do karmienia stZobacz załącznik 263214an bdb. za 15 euro,poniewaz brakuje zapiec do szelek, zapiecia byly wyciagniete poniewaz corka nie lubial zapinania.chicco.

Zobacz załącznik 263213
podoba mi sie to lozeczko i bylabym chetna ale dopiero moglabym wziasc je w sierpniu po CHB bo teraz kase na naprawe autka musze wydac
 
Didi jeżeli w sierpniu bedzie dostepne to oczywiscie spzredam je, ale zalezy mi na pieniazkach juz ,,na wczoraj,, ;) poniewaz sama musze kupic pietrowe łóżko dla moich dziewczyn.
 
reklama
Sprzedam wozek chicco 3w1 uzywany ,gondola,spacerowka,i fotelik,do teg jeszcze dam torbe na wozek i folie przeciw deszczowa.
Mam takze sterylizator avent do butelek ,i podgrzewacz do butelek avent
oraz brudownik na pieluchy tommy tippe
 

Załączniki

  • wozek2.jpg
    wozek2.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 34
  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 32
  • wozek3.jpg
    wozek3.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 38
Do góry