reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Przypominam sie o wozeczku!!!

Witam !!

Na sprzedaz mam Wózek Atantic. Uzywany. Stan bardzo dobry. Sprzedaje poniewaz dostalam spacerowke i ten juz jest mi zbedny.
WÓZEK ATLANTIC WÓZEK POSIADA PRZEDNIE KOŁA SAMONASTAWNE Z MOŻLIWOŚCIĄ BLOKADY, WSZYSTKIE KOŁA AMORTYZOWANE I POMPOWANE. WÓZEK POSIADA DUŻY, POJEMNY KOSZ NA ZAKUPY, JEDNA KONSTRUKCJA ALUMINIOWA - DWIE FUNKCJE (SPACEROWA I GŁĘBOKA), REGULACJA OPARCIA (W WERSJI SPACEROWEJ) I ERGONOMICZNA RĄCZKA Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI WYSOKOŚCI. WÓZEK DODATKOWO POSIADA SKŁADANĄ BUDKĘ W WERSJI SPACEROWEJ OKIENKO ORAZ KIESZEŃ. ZARÓWNO WERSJA SPACEROWA JAK I GŁĘBOKA POSIADA ODCHYLANE OKIENKO Z SIATKĄ, KTÓRE UMOŻLIWIAJĄ PRZEPŁYW POWIETRZA. DLA BEZPIECZEŃSTWA S.A. PIĘCIOPUNKTOWE PASY. BEZPIECZNY I NOWOCZESNY HAMULEC BLOKUJĄCY JEDNOCZEŚNIE OBYDWA TYLNE KOŁA I KOMFORTOWA AMORTYZACJA DODATKOWO W KOMPLECIE CIEPŁY ŚPIWOREK, TORBA NA AKCESORIA ORAZ POMPKA WYMIARY ROZŁOŻONEGO WÓZKA (DŁUG. / SZER. / WYS.): 108 CM / 67 CM / 107 CM WYMIARY ZŁOŻONEGO WÓZKA (DŁUG. / SZER. / WYS.): 42 CM / 67 CM / 97 CM WYMIARY SIEDZISKA (SZER. / GŁĘB. / WYS.): 36 CM / 24 CM / 47 CM WAGA WÓZKA: 11,8 KG, WAGA GONDOLI: 4,5 KG TE WÓZKI ZAPEWNIĄ BEZPIECZNE MIEJSCE DLA DZIECKA KTÓRE BĘDZIE SPĘDZAĆ CZAS, NABIERAĆ NOWYCH DOŚWIADCZEŃ, WYPOCZYWAĆ ORAZ BAWIĆ SIĘ . KAŻDY PRODUKT FIRMY BABY DESIGN JEST DOPRACOWANY DO PERFEKCJI. DZIĘKI TEMU MOŻESZ BYĆ PEWIEN, ŻE TWOJEMU DZIECKU NIC SIĘ NIE STANIA I JEST W 100% W BEZPIECZNYM MIEJSCU!

Zobacz załącznik 259706cena do uzgodnienia!!! galway i okolice
 
Suknia nadal aktualna!!

Hej Dziewczyny!!!
Mam do odsprzedania sukienke okazyjna ;) (gorset + spudnica).
Mialam ja ubrana na swoich poprawinach przez zaledwie kilka godzin.
Wiec suknia jak nowa. Rozm 36-38.
Jestem z clifden do galway moge dostarczyc ;)
Zobacz załącznik 243492
niestety z polski zapomnialam zabrac tego szala i doczepianych roz ale moge zawsze doslac je poczta bo lece 20 maja
Zalezy mi na sprzedarzy!!!
Moge wyslac wiecej fotek;)
 
Hej!
Szukam jakiejs fajnej spacerowki, rozkladanej na plasko.

Mam tez do oddania gondole za paczke pampersow, moze sluzyc jako moses basket.
Zobacz załącznik 261000Zobacz załącznik 261001



A moja znajoma ma do sprzedania komode oraz przewijak w idealnym stanie.
W tej sprawie tel. do niej: 0879392900 (jest z Hiszpanii, mowi po angielsku).
Zobacz załącznik 261002Zobacz załącznik 261003Zobacz załącznik 261004Zobacz załącznik 261005




W sprawie wozka i gondoli prosze o info na priv.
Pozdrawiam ;)
 
sprzedam/zamienię(np na zabawki):
nakładki na piersi (nieużywane ) firmy avent
2 smoczki (nieużywane) firmy avent
smoczek firmy nuk 1 nowy
książkę "język niemowląt"
samochodowy podgrzewacz do butelek
gruszkę(nieużywaną)
oliatum krem (nowy, zapiecczętowany)
butelkę antykolkową :dr.brown.
rożek zapinany na rzepy różowy w misie
laktator ręczny firmy avent z pojemnikami na mrożenie,
huśtawkę Fisher-price do 9 kg
a także oddam 2 płyty z gazety clifford i 2 opakowania witamin dla ciężarnych pregnancare
do tego sprzedam prostownicę do włosów z regulacją temperatury w bardzo dobrym stanie :tak:
kontakt na prv
 
Ostatnia edycja:
SPRZEDAM WOZEK CHICCO 3w1 ,WRAZ Z TORBA NA WOZEK
CENA DO NEGOCJACJII
GG 1576589
 

Załączniki

  • wozek2.jpg
    wozek2.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 17
  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 19
  • wozek3.jpg
    wozek3.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 17
Witam mamuski
mam do sprzedania:
Ubranko do chrztu dla dziewczynki 6-9 miesiecy, o takie, tylko rozyczka jest w kolorze rozowym http://www.debenhams.com/webapp/wcs...20304385_-1?breadcrumb=Home~Kids~Occasionwear
cena 30 E

Bujaczek http://www.hidbox.pl//index.php?pro...ium=cpc&utm_campaign=2010-07&utm_content=5824
cena 30 E

Nosidelko http://www.google.ie/imgres?imgurl=...mages?q=baba+sling&um=1&hl=en&sa=X&tbs=isch:1
cena 20 E

Wozek spacerowka + fotelik Graco Stylus cos takiego http://cgi.ebay.com/FREE-DIAPER-BAG...=Strollers&hash=item335e2e5daa#ht_1035wt_1198 tylko ze bez bazy i w kolorze grafitowo- czerwonym, do tego folia przeciwdeszczowa, spiworek i torba
cena 70 E

i taka mate http://allegro.pl/item1091688168_mata_edukacyjna_tiny_love_mala_ksiezniczka_kubus.html

wszystko w stanie bardzo dobrym, realne fotki przesylam na maila, bo jeszcze ich nie zrobilam :-)

jestem z Co. Meath
 
Ostatnia edycja:
reklama
heja laski a ja tak ...poszukuje :) :

* czy ma ktos moze na wydaniu male kocieta Przygarnelabym jednego a najlepiej samiczke :)

* i czy moze sie ktos chce pozbyc krzeselka do karmienia ?
 
Do góry