reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odwiedziny po porodzie :)

Najlepiej pozwólmy żeby każda matka która ma syna w przyszłości wyręczała go wy normalnych życiowych sytuacjach bo trzeba pomagać 😂 bo ugotowanie dla rodzinny będzie takim wyczynem 😂 Tak dla zrozumienia, mąż gotuje i sprząta i nigdy u nas nie było z tym problemu.
To w ramach ciekawostki dodam, że synowie mojej teściowej normalnie zajmują się domem, dziećmi, życiowymi sytuacjami... A teściowa niedawno mi opowiedziała, że... "nie tak ich wychowała!" Ona im chciała przekazać "tradycyjny" schemat, jakiego ona zaznała - facet pracuje, a żona obsługuje, jego i dzieci zresztą. I myślała, że synowie wezmą przykład i synowe będą miały taki ciężki los jak ona - a tu nie... 🤡
 
reklama
To w ramach ciekawostki dodam, że synowie mojej teściowej normalnie zajmują się domem, dziećmi, życiowymi sytuacjami... A teściowa niedawno mi opowiedziała, że... "nie tak ich wychowała!" Ona im chciała przekazać "tradycyjny" schemat, jakiego ona zaznała - facet pracuje, a żona obsługuje, jego i dzieci zresztą. I myślała, że synowie wezmą przykład i synowe będą miały taki ciężki los jak ona - a tu nie... 🤡
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
To w ramach ciekawostki dodam, że synowie mojej teściowej normalnie zajmują się domem, dziećmi, życiowymi sytuacjami... A teściowa niedawno mi opowiedziała, że... "nie tak ich wychowała!" Ona im chciała przekazać "tradycyjny" schemat, jakiego ona zaznała - facet pracuje, a żona obsługuje, jego i dzieci zresztą. I myślała, że synowie wezmą przykład i synowe będą miały taki ciężki los jak ona - a tu nie... 🤡
Nie o taki los dla synowych walczyła 😅😅😅
 
Nie o taki los dla synowych walczyła 😅😅😅
"Walczyła" - dobrze powiedziane, bo to akurat francuska teściowa :p
Season 1 Episode 3 GIF by Game of Thrones
 
reklama
Do góry