reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawienie luteiny w 35 tygodniu ciąży

A który masz w ogóle aktualnie tydzień? Ja jutro zaczynam 37 i według zaleceń tydzień temu odstawiłam luteinę. Tyle,że ja mam umówione cięcie, więc mi i tak rybka ale jak chcesz rodzic naturalnie to trochę nie bardzo brać jakoś długo to
 
reklama
Przyznam, że czasem się złoszczę na to co tu czytam.
Od jakiegoś czasu masz ciągły ból, zamiast umówić się na wizytę, jechać na IP to piszesz na forum czekając, aż znajdzie się wróżka ze złotą kulą i przepowie co się dzieje.

Przepraszam jeśli to będzie nie miłe, ale może Ci to pomoże podjąć decyzję o IP.
Pisałaś że dziecko miało wysokie ciśnienie, a teraz czekasz z bólem na niewiadomo co. Do lekarza i to już Kobieto!
 
Do góry