reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Oddam/przyjmę/sprzedam

anecznik - ja posiadam takie jak to - ten sam kolor nawet Moolino Łóżeczko Turystyczne Fm/300 - opinie o Moolino Łóżeczko Turystyczne Fm/300
materacyk jest,kieszen z boku na pieluchy czy zabawki, odpinany jeden bok,zeby mlody mogl sobie z niego wyjsc,albo wypasc na twarz:D
dwa boki sa z siatki ,wiec jest tam jasno,i mnie widzi .
sklada sie do torby wielkosci ,ja wiem takiej torby na zlozone wedki :D

tylko wg mnie ciezki,no ale stabilny.

a i jest jeszcze w komplecie moskitiera na lato,

edit ; kupione oczywiscie na allegro od kogos z poznania,zeby zaoszczedzic na wysylce:D
o ile pamietam za 80zl

stan byl idealny,chlopiec przed kuba uzywal go tydzien na wakacjach i sprzedali go mi
 
reklama
anecznik - ja posiadam takie jak to - ten sam kolor nawet Moolino Łóżeczko Turystyczne Fm/300 - opinie o Moolino Łóżeczko Turystyczne Fm/300
materacyk jest,kieszen z boku na pieluchy czy zabawki, odpinany jeden bok,zeby mlody mogl sobie z niego wyjsc,albo wypasc na twarz:D
dwa boki sa z siatki ,wiec jest tam jasno,i mnie widzi .
sklada sie do torby wielkosci ,ja wiem takiej torby na zlozone wedki :D

tylko wg mnie ciezki,no ale stabilny.

a i jest jeszcze w komplecie moskitiera na lato,

edit ; kupione oczywiscie na allegro od kogos z poznania,zeby zaoszczedzic na wysylce:D
o ile pamietam za 80zl

stan byl idealny,chlopiec przed kuba uzywal go tydzien na wakacjach i sprzedali go mi

ja na poczatku lipca sprzedam za 50zl ;p '
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry