reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Objawy wczesnej ciąży

Kociara10996

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Sierpień 2024
Postów
17
Od tygodnia mam bóle w podbrzuszu, jak na okres dziś doszło ciągnięcie w kroczu, czy to mogą być objawy wczesnej ciąży ? Testy z moczu negatywne, termin miesiączki mam na jutro, ale ciężko powiedzieć czy będzie bo w zeszłym miesiącu odstawiłam antykoncepcje i jest to mój pierwszy cykl. Dodam że w poprzednich 2 ciążach dowiadywałam się w momencie testu ciążowego po terminie miesiączki, ale były one przed antykoncepcja hormonalną
 
reklama
Od tygodnia mam bóle w podbrzuszu, jak na okres dziś doszło ciągnięcie w kroczu, czy to mogą być objawy wczesnej ciąży ? Testy z moczu negatywne, termin miesiączki mam na jutro, ale ciężko powiedzieć czy będzie bo w zeszłym miesiącu odstawiłam antykoncepcje i jest to mój pierwszy cykl. Dodam że w poprzednich 2 ciążach dowiadywałam się w momencie testu ciążowego po terminie miesiączki, ale były one przed antykoncepcja hormonalną
Zależy też, jak czuły jest test.. może jeszcze nie wykrywa ciąży. Takie objawy mogą oznaczać ciążę jak i zbliżający się okres. Najlepiej poczekaj jeszcze dzień, dwa i powtórz test
 
Od tygodnia mam bóle w podbrzuszu, jak na okres dziś doszło ciągnięcie w kroczu, czy to mogą być objawy wczesnej ciąży ? Testy z moczu negatywne, termin miesiączki mam na jutro, ale ciężko powiedzieć czy będzie bo w zeszłym miesiącu odstawiłam antykoncepcje i jest to mój pierwszy cykl. Dodam że w poprzednich 2 ciążach dowiadywałam się w momencie testu ciążowego po terminie miesiączki, ale były one przed antykoncepcja hormonalną
Skoro test jest negatywny, to nie są to objawy ciąży
 
Pierwszy pewny objaw ciazy to brak okresu, wszystkie inne To tylko gdybanie, w obecnej ciazy zrobiłam test 5 dni przed okresem w sumie tylko dlatego że wydało mi się dziwne że chce mi się siku co 10 minut, nie wiem czy to był objaw czy przypadek ale test pozytywny
 
To nie są objawy ciąży bo test masz negatywny.
Piszesz, że miesiąc temu odstawiłaś antykoncepcje więc zmienia Ci się gospodarka hormonalna. Stąd mozesz mieć bóle podbrzusza.
 
Od tygodnia mam bóle w podbrzuszu, jak na okres dziś doszło ciągnięcie w kroczu, czy to mogą być objawy wczesnej ciąży ? Testy z moczu negatywne, termin miesiączki mam na jutro, ale ciężko powiedzieć czy będzie bo w zeszłym miesiącu odstawiłam antykoncepcje i jest to mój pierwszy cykl. Dodam że w poprzednich 2 ciążach dowiadywałam się w momencie testu ciążowego po terminie miesiączki, ale były one przed antykoncepcja hormonalną
Skoro niedawno odstawiłaś antykoncepcję hormonalną, Twój organizm może jeszcze regulować cykl, co może wpływać na objawy, jakie odczuwasz.
 
To mogą być objawy wszystkiego :) jestem aktualnie w czwartej ciąży i w każdej objawy były zupełnie inne… poza brakiem miesiączki :) teraz jestem w 8 tygodniu i nie mam absolutnie żadnych objawów, a ciąża rozwija się prawidłowo :)
 
reklama
Do góry