reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciazy w 4 tyg

reklama
Jakie mialyscie objawy ciazy w 4 tyg ( 4 tyg od ostatniego okresu :)

Oprócz braku miesiączki
Miałam wrażenie, że mi tam na dole cieknie, ciągle biegałam zobaczyć czy nie dostałam okresu ;) Wcześniej przed testem miałam objawy infekcji pochwy, bardzo dużo śluzu i obrzęknięte wargi sromowe, co minęło samoistnie po 2 dniach.
 
Biegunka, tkliwe piersi i przy gwałtowniejszym ruchu czułam kłucie w pachwinach. Poza tym było mi zimno, szczególnie wieczorami - pierwszy raz właśnie w okolicach 4 tygodnia zdarzyło się mieć solidne dreszcze po położeniu się do łóżka a gorączki nie miałam (w 1 trymestrze jeszcze kilka razy miałam taki objaw).
 
Zapalenie pęcherza moczowego 😬
Miewam od lat ale tym razem było strasznie nieznośne
 
Żadnych. W zasadzie większość ciazy nie miałam objawów. Nawet piersi mnie nie bolały zbyt długo. Jedynie mega zmęczenie gdzieś w drugim msc
Mnie niepokoi bo miałam mega obrzekniete piersi do dnia przed okresem . Czyli dzień przed terminem okresu piersi w sumie przestały bolec i tak już 4 dni hmm
 
reklama
Do góry