reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nudności

reklama
Średnio sobie radzę.
• Jem bardzo mało i lekko.
• Staram się nie dopuszczać do głodu bo to wzmaga uczucie mdłości, ale robię to dość na siłę.
• Kiedy już jem, to też małe porcje bo po większych też jest źle. 🤦‍♀️
• Dużo pije.
 
Mi średnio cokolwiek pomagało :/ Najważniejsze to nie być głodnym. Starałam się też jeść cokolwiek. Jeżeli mogłam przez 3 dni przełknąć suchą bulkę, to przez 3 dni te bułkę jadłam od rana do nocy. Byle cokolwiek mieć w żołądku
 
Dziewczyny mają rację, najważniejsze nie dopuścić do głodu. Wszędzie zabierałam ze sobą kanapkę, głupie, wiem, ale ratowało niejedną sytuację. Niestety, jak mdłości się rozkręcały, nic nie pomagało 😔
 
reklama
Do góry