reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki z porodówek i gratulacje :)

reklama
Dzięki dziewczyny :-)
Wpadam tylko powiedzieć, że pierwsza noc w domu za mną, jakoś przetrwałam :-).
Julka chce Ani wyrywać włosy :eek::eek::eek:, ale jak ją widzi z daleka to aż piszczy z radości ;-). Malutka jest grzeczniutka, apetycik ma, śpi ładnie. Zobaczymy co będzie dalej, póki co łatwo mi idzie pogodzenie obowiązków przy maluszku i przy Julce :tak:

Jeszcze raz gratuluje kochana, no i super ze tak szybko poszlo a mala Anulka przesliczna:-)

Witajcie kochane mam mam nadzieje ze mnie pamietacie, no ja juz sie rozpakowalam :) 10.12.2009r urodziłam synka Alanka 3130g 53cm 10 punktow jestesmy cali i zdrowi porod naturalny 30h, bolu juz nie pamietam. macierzynstwo cos pieknego. pozdrawiam

Serdeczne gratulacje i wszystkiego najlepszego!!!

Gratulacje Klara, czekamy na szczegoly!!!
 
reklama
Do góry