reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki z porodówek i gratulacje :)

reklama
ojejj widze ze nie jestem na bieżąco;(zostawic was na chwile to sie wszystkie rozpakujecie;-)

WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM GRATULUJĘ!!!!!
 
Wszystkim Rozpakowanym już Mamuniom - składam WIELKIE GRATULKI I ŻYCZENIA ZDRÓWKA I POWROTU DO SUPER FORMY:-)

Ja uprzejmie donoszę, że 6.01.2010 o godz. 14.13 przez cc przyszedł w końcu na świat MÓJ SYNEK KAROL - KAMIL - 4300 g i 58 cm długości:-) Wielki, zdrowy okaz :-)
Rodziliśmy się w W-wie w szpitalu im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego 25
Jesteśmy już w domu chociaż ja podczas cc 2 razy "zeszłabym ze stołu" przez ciśnienie i swoją astmę. Jestem także po przetoczeniu krwi...... Ale mam nadzieję, że z każdym z dniem będzie już tylko lepiej:-)
 
Wszystkim Rozpakowanym już Mamuniom - składam WIELKIE GRATULKI I ŻYCZENIA ZDRÓWKA I POWROTU DO SUPER FORMY:-)

Ja uprzejmie donoszę, że 6.01.2010 o godz. 14.13 przez cc przyszedł w końcu na świat MÓJ SYNEK KAROL - KAMIL - 4300 g i 58 cm długości:-) Wielki, zdrowy okaz :-)
Rodziliśmy się w W-wie w szpitalu im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego 25
Jesteśmy już w domu chociaż ja podczas cc 2 razy "zeszłabym ze stołu" przez ciśnienie i swoją astmę. Jestem także po przetoczeniu krwi...... Ale mam nadzieję, że z każdym z dniem będzie już tylko lepiej:-)

wielkie gratulacje!!! No to rzeczywiście zdrowy okaz :)
 
Jolcia, Morka, Joasias, Kimel, Makutka, Asiowo, Kaskag, Asiabeti, Zagatka, Mzetka - ogromne gratulacje!!!

Nie było mnie tylko 2 dni a tu proszę ile rozpakowanych.
 
reklama
Do góry