reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe pieluszki ROSSMAN -polecam

ch_aga - te pieluchy Baby dremas to są te żółte paczki?
:no: Opakowanie jest beżowo-różowe, rozm. 4+ a rozmiar 5 jest chyba w beżowo-niebieskim opakowaniu, o ile dobrze pamiętam. Jak nie zapomnę to jutro cyknę fotkę i wstawię.
Jakiś miesiąc wześniej zauważyłam, że w takich opakowaniach wprowadzili majteczki pieluszkowe, niestety dosyć drogie bo to chyba wychodzi 1zł za sztukę :dry:
Pozdrawiam
 
reklama
ja też widziałam już nowe opakowania pieluszek. na razie tylko w rozmiarach 4+ i 5.

te majteczkowe pieluchy są super, tylko drogie i używamy ich sporadycznie :-(

ch_aga a ile jest w opakowaniu 4+ pieluszek? bo skoro mówisz, że są takie jak pampersy to może bym się skusiła. pod warunkiem, że cenowo byłyby tańsze od Huggies Super Flex, których teraz używamy (po Pampersach młody miał odparzona pupę :-()
 
ch_aga a ile jest w opakowaniu 4+ pieluszek? bo skoro mówisz, że są takie jak pampersy to może bym się skusiła. pod warunkiem, że cenowo byłyby tańsze od Huggies Super Flex, których teraz używamy (po Pampersach młody miał odparzona pupę :-()
W opakowaniu jest 46 sztuk, kosztują 29,99zł. One nie są identyczne jak pampersy, bo są białe, tylko u góry jest fioletowy pasek ale gumeczki mają rozciągliwe, znaczy przy rzepach jest gumeczka; namotałam ale chyba wiecie o co chodzi :)
Pozdrawiam
 
ch_aga dzięki, wiem o co chodzi :tak:
ale mimo wszystko, jak obliczyłam, Huggies Super Flex kupuję taniej w przeliczeniu na sztukę :szok:
 
te w żółtych paczkach w tej chwili niczemu nie ustępują tym w bordowych , sa wyprodukowane z tych samych materiałów(tak mi sie wydaje) i są zapinane na rzepy .a przedewszystkim sa dużo tańsze od bordowych......... A rzeczywiście też jakieś nowe pieluszki ostatnio widziałam w rossmanie, ale też sa drogie tak jak te bordowe. My nadal zostajemy przy tych w żółtym opakowaniu. i szczerze wam je polecam................
 
mooma, a jak odróżnić te w żółtym opakowaniu z przewiewnego materiału od tych foliowych?? One wyglądają tak samo, czy może jest różnica??
 
Ja też zakupiła Rossmanna Baby Dream w żółtym opakowaniu czyli MIDI 3 dziecko po niecałych 2 godzinach miało odparzenia na całym brzuszku aż po szyję, także zależy to od dziecka. Jakościowo natomiast są bardzo dobre , gatunkowo podobne do pampersów są miękkie i mają bardzo fajnie zrobione boczki. No ale mimo wszystko alergizujące są:baffled: Ponadto Huggisy Super Flex 3 też odradzam są twarde i nie wsiąkają. Póki co gorąco polecam pampersy active baby:-)
 
Ja kupuję zamiennie Pampersy i pieluszki Rossman bordowe rozm. 5 i też zauważyłam, że na bioderkach synka pojawiły się krostki, których niczym nie mogę wyplenić. Może to rzeczywiście od tych rossman'owych pieluszek (bo nigdy po Pampersach żadnych podrażnień nie miał).
Acha, czasem kupuję pieluszki w niemieckiej sieci drogerii Drogerie Markt o nazwie Baby Love i są naprawdę świetne. Niestety, nie zawsze mam czas wybrać się do sąsiedniego Goerlitz. Cena jest bardzo atrakcyjna a jakość porównywalna z firmą Pampers. Tak wyglądają:

2004__Windelsort__220x170__04-10-2004__V,property=Image,styleClass=artOneColumnImage.jpg


Z tej samej serii produktów kupuję kosmetyki dla synka, chusteczki do pupy, kremy z filtrem itp., bo również wychodzi bardzo tanio a jakość o wiele lepsza niż polskie "markowe" produkty.

2005__babylove__wickeln__220x170__2005-03-24__V,property=Image,styleClass=artOneColumnImage.null


W Görlitz jest tez Rossmann, a w nim sa tansze pieluszki niz w dm. Za maxi 4 szt. 84 placi sie 10,95 €, a jesli jest promocja, to 9,95€. Zreszta zawsze mozna sobie ceny sprawdzic w rossmanie sklepie online Rossmann Versand
 
reklama
Ponadto Huggisy Super Flex 3 też odradzam są twarde i nie wsiąkają. Póki co gorąco polecam pampersy active baby:-)

okazuje się, że co człowiek to inna opinia ;) Wraz z żoną dla naszego Malucha po przetestowaniu wielu różnych marek używamy huggies super flex (aktualnie rozmiar 3) i uważamy je za bardzo dobre. Dodatkowo cena jednostkowa jest na poziomie 0,48 zł więc całkiem przyzwoicie.
Co do pampersów to IMHO - jedne z najsłabszych pieluch za to o najlepszym marketingu ;) Osobiście nie znam nikogo, kto używa na stałe pampersów ;)

A wracając do głównego wątku - przy najbliższych zakupach sprawdzę pieluszki z rossmana i napiszę o nich z pewnością.
 
Do góry