reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocny kaszel

reklama
o, drosetux jest bardzo pomocny szczegolnie przy chorobach, ostatnio taka choroba byla angina, pomogl na bardzo meczacy kaszel, dodatkowo na kaszel w nocy, aby mniej meczylo mama powiedziala mi ze przyklada sie do piersi pergamin nasmarowany smalcem:) nie wiem czy to prawda, ale jesli ma pomoc, to tez nie zaszkodzi
 
Jeśli chodzi o syropki, to mogę polecić Sambucol, przy przeziębieniu pomógł niemal od razu. Jeśli chodzi o jakikolwiek syrop na kaszel, to należy pamiętać, że nie wolno go podawać dziecku na noc, gdyż może się to skończyć uduszeniem.
 
na mokry kaszel nie mam takiego zlotego środka, jak drosetux na suchy, zdaje sie na lekarza, moze w koncu trafimy na taki syrop, ktrory tak dobrzee pomaga, wtedy bede miala juz niezasptapiony zestaw:)
 
reklama
bo jak podajesz non stop ten syrop na suchy kaszel a nie zmieniasz to dziecko moze sie juz nie przyswajac syropu?
 
Do góry