reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NO to rodzimy...?????????

reklama
Eee, no to fajnie, znaczy że my też możemy troszkę wcześniej :pPP ja się piszę!!;-)
 
Cześć, melduję się i na tym wątku. :-) Nie będę oryginalna i też napiszę, że jestem ciekawa która będzie pierwsza. :-D Ja chyba mam najwcześniej termin, ale wiadomo jak to jest. ;-)
 
Olla-ja tez mam taki wielki beben i tez ciagle idzie w gore a nie w dol, czasami to az mi sie ciezko oddycha, wiec my chyba jeszcze nie:no:
Ani-powiedz im :-)
Witaminko-witaj , ja Cie typuje na poczatek :-)
 
Kobitki a ja proponuje zeby troche porzadkow zrobic i pisac w tym watku tylko o autentycznych rozpakowaniach. A o zblizajacym sie porodzie w watku coraz blizej..... Bo tak watki nam sie zaczely dublowac. Wiec jesli sie ze mna zgodzicie to tu wpisywalybysmy tylko wiesci z pobytu na porodowkach. Co Wy na to?
 
Dobra - ale jeszcze tylko powiem nie na temat;-), ze POWIEDZIALAM szczegolnie, ze nie bylam w humorze- bo oni mi kolyske od 3 tygodni dostarczaja - no i nie wiem czy poskutkuje...:no:

Zapytalam sie tak takiej milej slodkiej: czy oni sobie zdaja sprawe ze nie mozna ciezarnych denerwowac, a wlasnie mnie zenerwowali?? Ona mi odpowiedziala ze o tym nie wiedziala:wściekła/y:
Lajzy jedne ;-)

No nic - to ja nie pisze o tych takich rzeczach nie na temat tu... hehehe
czyli zasada- poki sie jakas czerwcoweczka nie rozpakuje, nie zagladamy do tego watku...tak??
 
Tristan urodzil sie 22 maja o godz 23.16 porod naturalny 37 tyg ciazy waga 2900g dlugosci tu nie mierza. to fotka z komorki po urodzeniu
 
reklama
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIESAMOWITE!!! Przeogromne gratulacje!!!


Piękny Synek :-)

Wiecie co, chyba już niczego nie mozna być pewnym - czerwcówka znika na 3 dni i wraca z taką wieścią :-D
 
Do góry