reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

No to......R O D Z I M Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!

reklama
dziewczyny informacja od anety23!!!!!!!!
dziś o 10:30 urodziła przez cc filipka.
filipek ma 54 cm i 3260g.
Cc zrobili jak było już rozwarcie na 7cm.
Mały jest śliczny i wygląda jak kuba
na razie nie możne być z anetą więc odpoczywa, ma dreszcze i oczywiście podczas cc wymiotowała.

 
Urodziłam 22 listopada przez cc ślicznego zdrowego synusia, ważył 3700 g i 60 cm długi- wiem dosyć spory, ale jaki kochany.
cc miałam ponieważ przy skurczach już partych tętno zanikało, mały Fabianek dostał 9 punktów( 1 punkt mniej za zabarwienie skóry)
 
Fabian122 gratulacje :-) dużo zdrówka dla Ciebie i Malucha
Anetko - nareszcie :-) wielkie gratulacje - dużo dużo zdrowia dla Ciebie i małego Filipka :-) Dbaj teraz o siebie i nie przemęczaj się po cc. Wracaj do nas szybciutko, bo tej jeden dzień bez Ciebie to jak cały tydzień (a może i więcej ale nie chce słodzic :-D) bez Ciebie :-)

pozdrawiam
Clue
 
reklama
Do góry