reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprawidłowe położenie serca płodu - czy miałyście podobnie?

Dołączył(a)
17 Czerwiec 2022
Postów
8
Cześć. Przeszukałam pół internetu i niewiele mogę znaleźć. Jestem w 9t5d ciąży po invitro. Po drodze miałam dwa krwiaki które spowodowały krwotoki - zarodek jednak przeżył. Do dziś wszytsko było ok, mocne widoczne bicie serca prawidłowy wzrost. Jednak od poprzedniego krwotoki plamilam trochę na brązowo (ponad tydzień) i poszłam to sprawdzić. Lekarka powiedziała mi, że ma bardzo poważne podejrzenie, że serce jest w złym miejscu. Oczywiście nie jest na 100% pewna ale brzmiała jakby była… Chodzę po ścianach, to wyczekane po dwóch latach i jednej pozamacicznej ciąży dziecko… Czy macie podobne historie? Czy lekarka może się mylić?
 
reklama
Nie słyszałam o podobnej historii, ale jedno jest pewne — takie poważne podejrzenia trzeba skonsultować na pewno z więcej niż jednym lekarzem! Trzymaj się dzielnie, z całego serca życzę Wam żeby to była pomyłka i maluch był zdrowy 😘 Leć do innego lekarza z dobrym sprzętem i dużym doswiadczeniem
 
Nie słyszałam o podobnej historii, ale jedno jest pewne — takie poważne podejrzenia trzeba skonsultować na pewno z więcej niż jednym lekarzem! Trzymaj się dzielnie, z całego serca życzę Wam żeby to była pomyłka i maluch był zdrowy 😘 Leć do innego lekarza z dobrym sprzętem i dużym doswiadczeniem
Dziękuje ❤️ We wtorek konsultuję z innym lekarzem, mam nadzieje ze lekarka się pomyliła jest jednak dość wczesnie wiec żyje nadzieja ❤️ Mam do niej tez iść za tydzień aby sprawdziła jeszcze raz
 
Nie słyszałam o podobnej historii, ale jedno jest pewne — takie poważne podejrzenia trzeba skonsultować na pewno z więcej niż jednym lekarzem! Trzymaj się dzielnie, z całego serca życzę Wam żeby to była pomyłka i maluch był zdrowy 😘 Leć do innego lekarza z dobrym sprzętem i dużym doswiadczeniem
Dokładnie tak jak koleżanka piszę takie wady się zdarzają znam taki przypadek.. jednakże zawsze należy takie podejrzenia poważnej wady konsultować z dwoma niezależnymi a nawet i trzema lekarzami. Trzymam kciuki oby wszystko było dobrze.
 
Pytanie co znaczy "nieprawidłowe polożenie serca" że gdzie ono się znajduje?
Poznałam kiedyś chłopca, który urodził się z sercem nie po lewej ale po prawej stronie, u niego to tam jest dużo więcej problemów zdrowotnych, ale żyje, szaleje, rozrabia.
Na ten moment musisz skonsultować z innym lekarzem, najlepiej kardiologiem prenatalnym ;) To jeszcze wczesny etap ciąży, może to tylko jakaś pomyłka lekarki, na razie się nie denerwuj, jeszcze nie wszystko przesądzone ;)
 
Pytanie co znaczy "nieprawidłowe polożenie serca" że gdzie ono się znajduje?
Poznałam kiedyś chłopca, który urodził się z sercem nie po lewej ale po prawej stronie, u niego to tam jest dużo więcej problemów zdrowotnych, ale żyje, szaleje, rozrabia.
Na ten moment musisz skonsultować z innym lekarzem, najlepiej kardiologiem prenatalnym ;) To jeszcze wczesny etap ciąży, może to tylko jakaś pomyłka lekarki, na razie się nie denerwuj, jeszcze nie wszystko przesądzone ;)
Dziękuje za dobre słowo ❤️ Według niej jest jakoś na dole niby. Na pewno będę konsultować, dziękuję!
 
reklama
Do góry