reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie polecam testów firmy facelle.

KaMaLi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2021
Postów
1 867
Cześć,
dodaję wątek, aby z przymróżeniem oka traktować cienie na testach facelle i zawsze potwierdzać ich wynnik testami z innych firm.
Testy na pierwszy rzut pozytywne. No cóż, fałszywie pozytywne mimo przebijającego różu.
Przestrzegam, mnie wyprowadziły z równowagi.
Testy innych firm o takiej samej czułości negatywne.
 

Załączniki

  • IMG_20231105_182842_edit_34070623335946.jpg
    IMG_20231105_182842_edit_34070623335946.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 900
  • IMG_20231105_132039.jpg
    IMG_20231105_132039.jpg
    915,7 KB · Wyświetleń: 576
reklama
Cześć,
dodaję wątek, aby z przymróżeniem oka traktować cienie na testach facelle i zawsze potwierdzać ich wynnik testami z innych firm.
Testy na pierwszy rzut pozytywne. No cóż, fałszywie pozytywne mimo przebijającego różu.
Przestrzegam, mnie wyprowadziły z równowagi.
Testy innych firm o takiej samej czułości negatywne.
Pierwszy na pewno zalany :)
 
Zrobilam już ich kilka, w sensie facelle.
Trzy negatywne(z dziś) i trzy pozytywne (te 2 z wczoraj, ten jeden strumieniowy z dziś).
Dodatkowo wleciał pink - negatywny.
Doz strumieniowy - negatywny.

Dwa cykle wcześniej tak samo mnie w konia facellki zrobiły 😅
 
Zrobilam już ich kilka, w sensie facelle.
Trzy negatywne(z dziś) i trzy pozytywne (te 2 z wczoraj, ten jeden strumieniowy z dziś).
Dodatkowo wleciał pink - negatywny.
Doz strumieniowy - negatywny.

Dwa cykle wcześniej tak samo mnie w konia facellki zrobiły 😅
ciekawe, kurcze, u mnie też facelle były zawsze były po prostu negatywne, a trochę ich zrobiłam. Raz mi się tylko wydawało, że może coś przebija. Ale wyraźne cienie miałam tylko po ovitrelle/w ciąży
 
U mnie kiedyś faccelle też pokazał jakąś kreskę ale jeden. Pozostałe negatywne. To tak dziwne żeby 3 pokazały fałszywie
 

Załączniki

  • Screenshot_20231105_190202_Gallery.jpg
    Screenshot_20231105_190202_Gallery.jpg
    458,3 KB · Wyświetleń: 267
reklama
A też jeszcze wcześniej miałam sytuację gdzie testy facelle pokazywały taką kreskę jak u ciebie ale na drugi dzień już bledszą i kolejnego dnia negatywne i wtedy też dostałam okres. Coś musiało być na rzeczy
 
Do góry