reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie lubi być w chuście?

reklama
Witam
Chciałam pochwalić się, że noszę teraz małego w innym wiązaniu i bardzo mu się to podoba :)
Aż mi zasnął w chuście:szok: A chciałam dodać, że od urodzenia NIGDY nie zasnął mi na ręku, albo ze mną w łóżku. Jestem pełna podziwu!
Dziękuję za rady! Narazie dokształcam się w domu, ale na spotkanie na pewno kiedyś pójdę :)

super :) to bardzo miłe chwile, kiedy maluszek zaśnie i się do nas słodko przytula :)
pozdrawiam i noscie się na zdrowie :) a spotkania to fajna sprawa - zawsze można wyjść do ludzi i pogadać na tematy okołodzieciowe :) i masa przyjaźni się w Klubie zawiązuje
 
Witam :)
Chciałam zameldować, że chusta jest nieodłącznym elementem dnia :)
Ja umię coraz więcej, a mały ma więcej frajdy z noszenia i poznawania tak świata :)
 
no to jesteśmy ;) hihi nie uwierzysz, ale właśnie teraz mi śpiocha w niej, a ja piszę - po prostu jestem szczęśliwa!!!

DSCF7141.jpgDSCF7139.jpgDSCF7137.jpg
 
super że dobrze Wam z chustą - jednak kilka rad - dopóki dziecko nie siedzi samodzielnie nie nalezy wyjmować z chusty rączek - kręgosłup musi być podparty na całej długości aż do podstawy czaszki.
dodatkowo - wygodniej Wam będzie chyba w kieszonce normalnej - wiązanie które macie na zdjęciu to wiązanie do chusty elastycznej. wiązanie chusty tkanej opisane jest tu :
Kieszonka bez tajemnic - Klub Kangura
 
Dzięki Agnieszko :-) Wiązanie łatwe i już wiem, jak się za nie zabrać. W instrukcji dołączonej do chusty bardzo ładnie zilustrowana jest kieszonka :)
Stwierdzam, że jak się umie podstawowe wiązanie, to nauka reszty idzie gładko :)
 
Ja na początku miałam obiekcje co do takiego transportu :D Jednak, jak się okazało - rewelacyjna sprawa. Przede wszytkim wygoda i jeszcze raz wygoda.

Gdzie tak w ogóle kupowałyście chusty? Ja długo szukałam, bo zależało mi żeby to nie było jakieś badziewie... zamówiłam ze sklepu o taką:
Chusta Red Castle jasnoniebieska (r.42 i większy) o długości 5,2 m [1776] - 237.90 zł : Zabawki i ubranka dla niemowląt i małych dzieci - Skarby Malucha

I dla mnie bomba.

Widziałam kilka innych chust w śmiesznych cenach... ale tu nie chodzi o oszczędność tylko o komfort, wygodę i bezpieczeństwo.
 
red castle to chusta elastyczna - dobrej jakości. Na pewno do jakiegoś 4-5 miesiąca życia dziecka będzie się świetnie sprawdzac.
 
reklama
Tamika - bardzo ładnie zareklamowałaś chustę:tak:.Firma musi być dumna:-D

Co do tej reklamy - zgadzam sie z jednym- nie liczy sie cena. Ja również widziałam chuste za 40zł. Moja znajoma ma taka i powiem szczerze, nie zauważyłam żadnej róznicy między moja i ta za "śmieszna cenę". Nosze moje dziecko od urodzenia, wiec mysle, ze moge sobie pozwolic na ten komentarz - ceny niektórych chust sa zbyt wygórowane. Oczywiscie liczy sie jakość, wytrzymałość itd. Ale bez przesady!
A to my w chuscie:
Zdjęcie0029.jpgzdjecie 157.jpgZdjęcie0014.jpgZdjęcie0026.jpgzdjecie 420.jpgZdjęcie0012.jpg
 
Do góry