reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NIANIA-wątek zbiorczy

A nie myslalyscie o zlobku? W wielu pracuja Polki i zawsze to opieka ubezpieczona i pod nadzorem
 
reklama
czesc dziewczyny moge zaopiekowac sie dzieciatkiem ale dopiero pod koniec kwietnia moze byc u mnie w domu ale niekoniecznie sama mam syna 1 rok i 9 miesiecy.mieszkam d6 rathmines dublin zainteresowane mamy prosze o kontakt na meila justyna-fijolek@wp.pl
 
Czesc ja mieszkam w Swords kolo Dublina.Jakby sie znalazla dziewczyna ktora tu mieszka i potrzebowala by niani dla swojego dziecka,to pisz na gg.8185020 lub zadzwon 0872213676.
Pozdrawiam;-)
 
hej, nawiazujac do sytuacji finansowej, to jaki jest koszt niani? moj synek ma na razie 3 miesiace, tez mieszkam w Galway i moj chlopak nie chce zebym wracala do pracy bo twierdzi ze na to samo wyjdzie finansowo, a ja sie zastanawiam....
 
reklama
Hej! Czy ktoras z dziewczyn bylaby chetna zajac sie od sierpnia 9 miesiecznym chlopcem? Szukam niani na ok 3 godziny dziennie, od poniedz. do piatku, w godzinach 16-19. Mieszkam w centrum Dublina.
 
Do góry