reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nerwica lekowa a ciaza...

Niestety nie mam, a na pewno nie w ciazy :(
Wiem mnie to tez mega rozbija, pozniej chodze wkurwiona przygnebiona w ciagu dnia, tez tak masz?
 
reklama
Mam dokładnie tak samo ale najgorzej w nocy jak się obudzę i nie mam co ze sobą zrobić. A ja w ciągu dnia nie mogę zasnąć


Jestem w 36 tygodniu.
 
Jezu dokladnie to samo.. Probuje cos sie polozyc w ciagu dnia , ale natychmiast mnie glupie mysli dopadaja ,serce zaczyna walic i nie moge juz oka zmruzyc... Ale to przesrane, mam tylko wielka nadzieje, ze to odejdzie po porodzie.. Ty w pierwszej ciazy tez mialas takie leki?
 
No tam glebiej wchodza w powstawanie moich negatywnych mysli itd
Ale z takich porad, to przede wszystkim pozwolic lekowi plynac, i sie tym nie stresowac, mowic sobie, oo jest znowu. Ale czy on mi cos robi? Nie!! Wiec ignorujesz go. Probujesz sie czyms zajac, co Twoje mysli odgoni. Jesli nie spisz dluzej niz 20 min, wstajesz z lozka i czytasz, gleboko oddychac, restetujesz sie, pijesz melise i dopiero wracasz do lozka. Czasami jest tak ze spisz i nawet o tym nie wiesz
 
Co u Ciebie? U mnie przez weekend jeździliśmy nad jezioro to dzień zlatywał. Nie było nudno. Jutro mąż i córka wyjeżdżają a ja zostaję u mamy. Znowu zacznie się mniej zajęć i myślenie o porodzie- okropne. Ale może tak nie będzie


Jestem w 36 tygodniu.
 
Hej ja w koncu pojechalam na dzialke z rodzicami i mimo ze duzo czasu na myslenie to jakos nawet dobrze sypiam, chyba dlatego ze chlodniej i brzuch mi sie opuscil co nieco. Wlasnie, zaczynam odczuwac klocie w szyjce przy chodzeniu, ale sie noe poddaje i spaceruje
.. A lęk przed porodem no cóż caly czas mam :(
 
A który masz tydzień, że już brzuszek niżej?
Ja mam skończony 35 i 5 dni.
30 idę do ginekologa porozmawiać o porodzie. Chyba się zdecyduję na cc. Do wtorku jeszcze o tym nie myślę



Jestem w 36 tygodniu.
 
Ja zaczelam wlasnie 35 tyd.. Jezu juz tak dobrze spalam, ale popelnilam blad taktyczny i pojechalam z moimi rodzicami na dzialke..a mam toksycznych rodzicow z zawsze wielkimi problemami.. No i tak mnie dzisiaj zdenerwowali ze zobacz prawie 2 godzina a ja zero snu.. Przewracam sie tylko z boku na bok :(
 
reklama
Do góry