reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nawracajace infekcje, brak skutkow leczenia, pomocy

Witam. Leczyłam zapalenie pęcherza Cipronexem 500, 2xdziennie przez 7dni. Sama jestem panikarą i też czytałam o skutkach, na różnych forach itd. Czy wystąpiły u Pani do tej pory jakieś skutki uboczne typu zerwanie ścięgien itp? Dodam, że choruję na RZS, mój reumatolog się przeraził jak powiedziałam, że to brałam, a sama mówiłam lekarzowi POZ o tym, że boję się brać tego leku. Zapewniał, że jest bezpieczny. A teraz już boli mnie staw skokowy - zwaliłam to na mój RZS, ale jeśli to ten antybiotyk.. to szkoda żyć wg.
Brałam cipronex wiele lat temu na zum, bo taki antybiotyk był wskazany z posiewu moczu. Nie wydaje mi się żeby wystąpiły jakiekolwiek skutki uboczne. Wiele leków ma zapisane w ulotkach poważne skutki uboczne. Z bolącą kostką idź do lekarza. Na pewno wiesz, że rzuty rzs moga pojawić się jako konsekwencja złego stanu psychicznego...
 
reklama
Do góry