reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

reklama
Vileyka - bardzo ładny kolorek i fryzurka bardzo kobieca.
Gabryś - ale z Ciebie modeleczka, śliczna jesteś aaa i jakiego Ty masz faceta no no no teraz się nie dziwię dlaczego boisz się jak wychodzi sam z domu :-D ale ja myślę że jak on ma taką kobitkę w domu to nie w głowie mu inne :-)
 
haha, dziewczyny DZIEKUJE! dowartosciowujecie mnie, bo patrzac na dawną wagę a teraz to czuje sie jak słoń :zawstydzona/y:
fazerkam - no ja wczesniej ważyłam jakieś 49-50kg, przy wzroscie 168cm, a teraz.. rany.
Kasia - musze go pilnować i tak, wiadomo :cool: dziekuje :-)
 
dziekujenza wszystkie komplemety raz jeszcze, oczywiscie po ciazy bede sie starala wrócic do dawnej wagi lub chociaz cos w przyblizeniu ;-)



to zdjecie robione teraz, i zawsze mialam dylemat, a raczej kompleksy na punkcie swoich uszu ktore sa lekko odstające, nie tylko ja to zauwazam, i nigdy nigdy doslownie, nie wyszlam z domu w zwiazanych wlosach jak na zdjeciu, ma chcialabym.. mmoc zwiazac po prostu w kucyk i wyjsc ot tak, a nie stac pol godziny i prostować. a wy co myslicie? moglabym, czy tragedia? ;>
 

Załączniki

  • xxxx.jpg
    xxxx.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 68
Gabryś wcale nie widzę odstających uszu, naprawdę nie masz czym się przejmować, a i jeszcze Ci nie pisałam, jesteś śliczna, nie wmawiaj sobie żadnych kompleksów
 
Gabryś-szukam i szukam tych odstających uszu i nic nie widzę.A jak nie widać,znaczy nie ma problemu.Jesteś śliczną młodą osóbką, wiadomo po kim maleństwo odziedziczy urodę. Ale żeby przyszłemu tatusiowi nie było przykro-też przystojniak z Niego:-).
 
reklama
Do góry