reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

Prija gratulacje córci!!!
lopop są pomyłki u męża bratowej miała być córa, w dniu porodu zrobili jeszcze jedno USG i siusiak wyszedł
 
reklama
U mojej koleżanki w dniu porodu mówili dalej że chłopak, a po kilku godzinach wyszła dziewucha :-)
 
pomyłki są i to podejrzewam, że częste, bo jak leżałam 2 tygodnie na patologii to aż dwie się zdarzyły, z jedną laską leżałam i miał być siusiak a wyszła dziewczynka, a potem laska leżała i urodziła chłopaka przez cc a miała być dziewczynka i wracał cały na różowo. No ale był malutki, urodził się w 39 tygodniu i był drobny, jak na chłopca.
 
ale szok:-D:-D:-D:-D:-D i był chłopczyk w różach:):):)
ja już tak mniej o tym słyszę po prostu lekarzom z mojego otoczenia udaje się nie pomylić:)

Oj był szok teściowa nakupiła ciuchów do piątego roku życia(róż falbanki) wszystko na strych poszło, a było kilka worków

jej świr wynikał z tego że sama miała 2 synów...
a tu po 2 latach drugi chłop sie urodził u brata mojego M ,u nas też chłopak jest i prawdopodobnie drugi też będzie :-D
Ja tam się cieszę:tak:
 
Bez tytułu.png przedstawiam wam w 70 % Zosie :D ma 17 cm i jest piekaaaaa:d:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D mamy nadzieje z tatusiem ze przez 4 tyg fiutek nie wyrosnie hehe :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry