reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

Kasiu super! I lizosomku, pięknie!
Gratulacje! To będziesz kolejną czerwcową lipcóweczką! W przeciwieństwie do mnie bo ja chyba sierpniową lipcówką zostanę:-D.

A jak to jest z tymi badaniami przepływów? Kiedy się je robi? To na usg dopplerowskim czy jak?
 
reklama
Kasiu super! I lizosomku, pięknie!
Gratulacje! To będziesz kolejną czerwcową lipcóweczką! W przeciwieństwie do mnie bo ja chyba sierpniową lipcówką zostanę:-D.

A jak to jest z tymi badaniami przepływów? Kiedy się je robi? To na usg dopplerowskim czy jak?

ja mam nadzieję że to będzie za tydzien :-)

No wlasnie jak to jest z tymi przeplywami?? Bo ja chyba nie miałam nic takiego robionego...:eek:
 
ja mam nadzieję że to będzie za tydzien :-)

No wlasnie jak to jest z tymi przeplywami?? Bo ja chyba nie miałam nic takiego robionego...:eek:

Przepływy, to takie kolorowe usg. Bada właśnie przepływ krwi przez pępowine i w główce.

My właśnie przyjęliśmy się znow na oddział. Serduszko niemiarowo bije bardzo sporadycznie, za to pępowinę mamy dwunaczyniową i Maleńki wprawdzie przybrał, bo waży koło 2350g, ale to niewiele jak określił doktor. WIęc leżymy i się gotujemy na oddziale.
 
No to Kasia, za tydzien rodzimy :-D Chyba sobie herbatke z liści malin zakupię...:sorry2::sorry2:
Cat - 36 :szok: oj ja nie chce....:szok:

Monia - to dobrze ze jesteście w szpitalu, niech Was tam pilnują.
 
Cat - Tymon miał 35 cm. Specjalnie sprawdziłam, bo mi się wydawało, że nie miał dużej główki, a P. się upierał, że też coś koło 36 cm...

Lizosomek - herbatkę to trzeba zacząć pić minimum 4 tygodnie przed terminem porodu i minimum 3 razy dziennie, jeśli ma coś pomóc, z tego co nam położna mówiła. ;)
 
laski gratuluję wizyt i trzymam kciuki za szybki poród.

Cat i Strzyga mój miał też 36 cm i do tej pory ma głowę wielką i ciężko mu bluzki nakładać. Ale mój nie przeszedł przez kanał rodny.
 
reklama
Do góry