reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

Miciurka no doslownie taki 7.5 cm miniaturowy czlowieczek :-) najpiekniejszy widok dla rodzica

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
reklama
Maja zazdroszczę, że miescisz się w swoje ubrania. Ja kompletnie nie mam w czym chodzić. Pojutrze odbieram moje ciazowki od koleżanki - tzn odkupuje - bo ani w spodnie, ani w spodnice już nie wchodzę, a przecież nie będę non stop w sukienkach chodzić, bo też nie we wszystkie się mieszczę.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz powoli przestają pasować i robią się strasznie niewygodne, szczególnie przy mojej pracy w której muszę się schylac caly czas. Wlasnie czekam na paczke z 2 parami ciazowych spodni, niestety ja nie mam od kogo odkupić używanych, a nowe kosztują majątek...

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wcześniej jej sprzedalam cały wór za 200zł, 3/4 to firmowki, więc chce je z powrotem. Niestety nie wszystko znalazła:/ A ze swojej strony polecam 9Fashion. Mają dobre ubrania,częste przeceny i fajne ciuchy z funkcją karmienia.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry