reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny...

Nie zgadniecie co mi dziś się śniło:-D
Że mój M został zamknięty w więzieniu na dwa lata bo ukradł dla naszego dzidziusia kocyk i pare sztuk ubranek:-D Normalnie szok:szok::-D Policja do nas przyszła i zaczeli przeszukiwac i znaleźli w szafie w torbie te rzeczy (parę sztuk bodziaków, sweterek i kocyk różowy:szok::-D) I w sadzili mojego Kochanego M na dwa lata:-:)-D Biedactwo.. tak mi go szkoda było...:tak::-)
 
reklama
ja z niedzieli na poniedziałek miałam koszmary dotyczące małego szok jakiś poród śmierć ble.........

a dziś byłam na wojnie niormalnie czas honoru jak nic
a do tego bylo tyle śniegu że wszytskie samochody miały takie śmieszne mały pługi pozakładane


ostatnio mam takie sny że codziennie zmieniam piżame:rofl2: a wiem że ro się dopiero zacznie im bliżej porodu tym ciekawiej z Natalką normalnie bym mogła książkę napisać:-D:-D:-D
 
no to ja snilam dzisiaj, ze zauwazylam krew, a raczej poczulam cieplo w srodku w pochwie, krzyczalam i do Karola i do cioci i mamy, ze musze jechac do szpitala.. a oni mowili "poloz sie, na pewno przejdzie"
az sie mokra obudzilam..
 
Wow co za sny....to ja już wolę żeby wogle mi się nie śniło ani poród ani naszę dziecię:-) Za to mojemu mążowi śniła się nasza cudowna córeczka...i nawet mnie obudził w nocy i mówi "będziemy mieli piękną córcie, z takimi pięknymi blond włoskami " :rofl2: heheh a kiedyś miał gorszy sen - bo śniło mu się ze rodziłam małe kociaki:confused2:
 
Tej nocy po raz pierwszy jak jestem w ciąży miałam takie wyraźne sny...i to kilka wątków:
1)śniło mi się,że Michał Wiśniewski leżał obok mnie w łóżku a ja czytałam słowa jego piosenek z jego notesu.
2)poszłam do pracy a ,że nie mieli mojego grafiku to łaziłam koło kas bez celu aż przypomniałam sobie,że mam zwolnienie do 17stego:eek:
3)wpadł do nas w odwiedziny kumpel z żoną(on nie ma żony!)i przynieśli dwie sukienki dla naszego maleństwa.Tak rozmiarowo na 5letnią dziewczynkę,jedną ładną a drugą byle jaką,starą.
4)po raz pierwszy śniło mi się nasze maleństwo.Trzymałam na kolanach ślicznego niemowlaka w różowych śpioszkach w wzorki.Nie wiedziałam czy to chłopak czy dziewczyna,więc odpiełam śpioszki i chciałam wsunąć palca pod pieluche aby sprawdzić...ale zaczął intensywnie padać deszcz,więc pokazałam dziecku przez okno i zaczęłam opowiadać,że deszcz jest potrzebny dla drzewek aby rosły...
Podejrzewam,że te sny to wynik przejedzenia na noc;-)
 
reklama
hehehe tez dochodze do takiego wniosku, ze jak sie najem na noc to mam glupoty w glowie.

Mnie sie dzisiaj snilo, ze bylam w Biedronce i kupilam mleko dla babci. Jak wyszlam ze sklepu to do niej dzwonie i mowie ile wydałam. I ta zaczyna sie na mnie drzec, ze za duzo. Mam poczekac na nia przed sklepem, ona zaraz przyjedzie.
No i po paru minutach zjawia sie razem z dziadkiem swoim nowym porshe cayenne.. uwaga... brazowym. W ogole takie isnieje? :-D
 
Do góry