reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny w ciaży:)

No to sprawdzilam co ta ryba ma znaczyc:)
Ryba
stary symbol nadziei i wzlotu
ujrzeć: podstęp ze strony cwaniaka
zobaczyć duże ryby: dobre zarobki
małe: niezadowolenie
złote: spełnienie nadziei
jeść je: dla kobiet - łatwy poród, dla mężczyzn: szczęście u kobiet
złapać ogromną rybę: dobry interes
złowić małe rybki: smutek
wielkie ryby w czystej wodzie: szczęście i sukcesy
ryby morskie: dręczą cię ponure przeczucia
wędka: zysk i nadzieja
pojemnik na ryby - pełny: dobre interesy
handlarz rybami: profity
targ rybny: sukces
staw rybny: troski.


ciekawe nie?:-D
Dziewczyny, jak sie usmialam!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D No wiec snilo mi sie, ze bylismy z rodzicami nad stawem (troski), woda z brzegu byla przejrzysta (szczescie i sukces!!!!). Byl tez pomost. No wiec ja na ten pomost, zarzucam robaka:tak: (alez sie wil obrzydliwie) i calkiem przypadkiem wieeeelka ryba - karp (ojojoj:-D zyciowy interes!!!!). Z trudem wyciagam na brzeg, az sie wedka uginala :)))) Tata nic nie zlowil, mama malego leszcza. Ale nie jadlam, to pewnie sie pomecze przy porodzie :)))))))))))))))))) Potem mnie Julka zbudzila :)))
:-D:-D:-D Genialne!!!!!!!!!!!
 
reklama
Sniło mi sie ze karmiłam Kamilka, ale usnął po pierwszej piersi i budziłam go na drugą.
 
Śniło mi się, że urodziłam bliźnięta (co ja z tymi bliźniakami, to już nie piewszy raz :szok:) i taka ze mnie wyrodna matka była, że zamiast dać cyca, to ja stwierdziłam, że piersią to ja karmić nie będę, bo mi maluchy je powyciągają i jak ja będę wyglądać (jakbym modelką była :cool2:) i przygotowałam mleko w butelce, ale maluchów karmiłam dopiero, jak mleko było już zimne :baffled::szok:. Brrrrr..... mam nadzieję, że te sny to reakcja na moje obawy, czy sprawdzę się w roli mamusi. Myślę, że wiele kobitek ma takie obawy przed urodzeniem dzidzi.
 
reklama
Snil mi sie dzisiaj moj Rafalek, ze za szybko go urodzilam:szok::no:i ze nie moglam go jeszcze normalnie karmic wiec musialam pokarm odciagac, a tam zamiast mleka krew:no:masakra...i wiecie co zrobilam?...dalam mu kasze pow 9 miesiaca:-Di bardzo mu smakowala:-D
 
Do góry