reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

Ja jutro sprósuję wstawić swoje zdjęcie brzucha ,bo już zaczął kiełkować i jest co pokazać.Dzidzię też wstawię tylko jutro ,bo dziś dzień pełen wrażeń ...
 
reklama
cze dziewczyny postanowilam sie pochwalic moim brzuszkiem.. jestem w 14 tyg.. i samo nie moge uwierzyc ze juz widac :szok::szok::szok: ale dumna to jestem hihihi.. :-p juz przyjaciele podpytuja i narescie juz to nie jest tajemnica .. bo mozemy sie cieszyc razem .. pozdrawiam
 

Załączniki

  • Picture0032.jpg
    Picture0032.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 76
Dziękuje Basiu za ciepłe słowa. Też mam nadzieję, że z Kruszynką moją wszystko dobrze. Miło jest mieć was tutaj. Sama bym chyba zbzikowała. Buziaczki dla was i maleństw.

Oto mój brzusio :-).
Z takim brzuszkiem przechodzę do II trymestru :-p.

Ps. Mam nadzieje, że zdjęcia będą :confused:.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cze dziewczyny postanowilam sie pochwalic moim brzuszkiem.. jestem w 14 tyg.. i samo nie moge uwierzyc ze juz widac :szok::szok::szok: ale dumna to jestem hihihi.. :-p juz przyjaciele podpytuja i narescie juz to nie jest tajemnica .. bo mozemy sie cieszyc razem .. pozdrawiam
cudny brzuszek:)

deli jaki masz ładny brzuszek:)

też bym swój wstawiła ale nie umiem tu wlepić fotki:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A jaki dużyyyyyyyyyyyyyyyyy ;-)

też bym swój wstawiła ale nie umiem tu wlepić fotki:(

Wampirak jak dasz na odpowiedź na samym dole masz:
1. Dodatkowe opcje
2. Dołączone pliki - zarządzaj załącznikami - tu dodajesz zdjęcia następnie wyślij i już będzie gotowe. Zatwierdź odpowiedz i będziemy widzieć i twój brzusio.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Fajne macie te brzuszki dziewczyny:-D, u mnie na razie takie dwie oponki się zrobiły... tak jakbym troche przytyła, ale to jeszce nie taki ciążowy brzuszek
 
reklama
Do góry