reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

a to mój brzusio w 36 tygodniu :)
 

Załączniki

  • brzusiek.jpg
    brzusiek.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 34
  • brzusiek 2.jpg
    brzusiek 2.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 38
reklama
według mnie to teraz kasiu wyglądasz chudziej-czy aby nic nie schudłaś??? ;-);-);-) brzusio pokaźny :-)

A nawet nie wiem bo waga mi sie zepsulai tez sie zdziwilam jak zobaczylam zdjecie, moj syn to widac niezly fotograf:dry::dry:

Muszynianka superowy brzuszek taka pileczka
 
dziewczyny super fajne macie brzuszki :-):-):-)
a oto i moj w 34 tygodniu :tak: ale chyba nie urusł za dużo tylko taki sie pełniejszy zrobił :szok:
 

Załączniki

  • SNC00544.jpg
    SNC00544.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 32
  • SNC00545.jpg
    SNC00545.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 58
ale fajne z Was Brzuchatki,

Ty Kasia to bombowy ten brzuszek masz, calkiem pokazny:tak:
Mju tez sie prosze swoim pochwalic.:-)

Ja za tydzien zrobie w 37 tygodniu przed opadnieciem bo juz pozniej wiekszy nie bedzie...
 
wszystkie Wasze brzucholki urocze, każdy inny, a każdy fajniusi!
ciekawe, kiedyś nawet nie zwracałam uwagi na kobiety w ciąży, a jak już któraś rzuciła mi się w oczy, to ten jej brzuszek wręcz mnie przerażał, a teraz - same ochy i achy:-)
 
reklama
Do góry