reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

To ja tez troche ponarzekam i niezbyt milo. Miotalam dzis do 5 rano. Od zgagi. Nawet jak wode w nocy wypije to amm zgage i wszystkie kwasy sie cofaja. Zwariowac mozna. (teraz to sie nawet nie zdziwie jak schudne. cala ciaze nie mialalm mdlosci ani wymiotow to na koniec sie przyplatalo).
Poza tym boli pachwina ale to juz dawno a pojawil sie bol w lydce mimo ze biore magnez 3 razy dziennie.
A maly sie wierci jak wstane i tylko krok zrobie czy siedze czy leze, bez roznicy....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziś załozyłam na siebie swetre wycieruch, który miałam jaies 2 tygodnie temu na sobie. No i wołam tą moja paskudkę na jedzenie, spojrzałam w dół i stwierdzam, że brzuch duzo niżej. Jak tak dalej pójdzie to będzie mi sie o kolana obijał...
Dziś mnie boli na dole, i mam straszne parcie na pecherz, do tego wachania nastrojów straszne i wogóle do kitu jestem, miejsca sobie znaleźc nie mogę.
 
Magdzie ,Daga ja tez tak mam
ciagle bym spala a tu nie da rady. mlodemu si enie chce
i jeszcze codzinnie od 6 do 6 sama z nim jestem
maz ma ty;lko jeden dzien wolny co 2 tygodnie
ale wezwalam juz posilki i za tydzien mam przylatuje bo mam zamiar dotrwac do stycznia

dziewczyny a nei boicie si ejak daci erade z 2
ja sie boje czy wydole fizycznie
do czerwca jeszcze calymi dniami sama bede i musze si eprzemeczyc ,ale czy dam rade :confused::confused::confused::confused::confused:
jak chwilami z jednym nei daje
dla wyobrazenia , moj Tristan to taki denis rozrabiaka , ktory ma robaki w tylku i wszedzie wlazi :tak:
mezus kupil mi drugi samochow ,zeby mi bylo latwiej . zobaczym czy cos to pomoze
 
Ja po wizycie u lekarki. Wyniki krwi mam nie za dobre :-( Mam sporą amenie i jak za 2 tyg. znowu tak wyjdzie, to dostane skierowanie do szpitala. Troche sie zdolowalam. Trzymajcie kciuki,zeby witaminki pomogly. Nie mam sily dzisiaj czytac tego, co naskrobalyscie, wybaczcie. Mam nadzieje,ze jutro to nadrobie.
 
Trzymam mocno kciuki Celinko..na pewno witaminki pomogą! odpoczywaj i nic się nie dołuj!
Ja cały czas ten zakwas od teściowej z buraków pije...ciekawe jakie wyniki u mnie z krwi będą!
 
moje próby watrobowe idealne wiec wysypka na tle uczuleniowym dzieki bogu

mnie tez ostaniow nocy skurcze łapia wiec musze zaczac znowu brac Mg iK
 
reklama
Moje samopoczucie w teg chwili padlo do tego stopnia, ze intuicja piszczy wrednie, ze nie doczekam piatkowej wizyty u ginki. Czuje sie okropnie :(. Mam dodatkowo taki metlik odczuciowy ze bym na drzewo chetnie wlazla, jakies instynkty pierwotne...
 
Do góry