reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
Od ginka przyszłam z torbą leków. Wiem już pewnie macie dość czytania o moim g****e, ale doszedł do wniosku, że ta biegunka to wynik jakiegoś wirusa i zapisał mi antybiotyk-Duomox, i jeszcze na twardniejący brzuch-Fenoterol, po tym podobno będę się czuła podle więc zapobiegawczo- Staveran i do tego Relanium i tego ostatniego leku najbardziej się obawiam, czy ja będę w stanie normalnie funkcjonować.
 
Ela ja wiekszosc poprzedniej ciazy bralam Relanium. Lekarze daja rozluzniajaco a nie uspokajajaco. Teraz tez biore ale doraznie w przypadku jakis wiekszych nerwow, ale raczej nie czesto bo wcale na mnie nie dziala. Wiec nie powinno na Ciebie dzialac usypiajaco albo otumaniajaco. Ale kazdy organizm jest inny... Mi jak w pierwszej ciazy przepsial to siedzialam i ryczalam ale zadnych tam wiekszych skutkow nie odczuwalam..
 
a ja tak już od jakiegoś czasu miewam dziwne kłócia przy prawym jajniku z samego rana po przebudzeniu-jak się rozciągając przekładam na drugi bok-czasem to aż się boję tego robić ze względu na ten krótki ale ostry ból-mam nadzieję że to nic poważnego:baffled:
 
A mnie dopadł katar- okropny i kaszel..jutro leżymy cały dzień w łóżku co by się do końca nie rozłożyć...to są skutki naszej cudownej pogodny :baffled:
 
Elka pomiętajn zeby brac staweran 1,5 -1 godz. przed fenoterolem bo inaczej bedziesz cała rozdygotana przez jakiś czas!!!
Ja juz sie nprzyzwyczaiłamale i tak jesli wezmę z zamała przerwą to szuje kołatania i dygotki..

Co do zdrówka to Moja julka po 4 dniach w przedszkolu znowu chora...
 
ojej, dziewczyny uważajcie na siebie :tak: pogoda faktycznie nie fajna jest - za to na chorobę akurat :-( Małpko - cały czas Cie kują te płuca? mnie tylko czasem jak oddycham - ostatnio naprawdę ciężko mi się oddycha :-(

Madzia - strasznie szkoda tej Twojej Julki - biedna tyle się umęczy :-(

ja również życzę szybkiego powrotu do zdrówka!!
 
reklama
ale chorubska forumowiczki zaatakowaly:wściekła/y::no::no:
dziewczyny nie dac sie
ja sie czosnkim kurowalam i mlekim z miodem i szczerze duza poprawe widze
nawet na zakupy dzisiaj sie udalam:-):-)
zdrowka dla malej przedszkolaczki:-)
 
Do góry