reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

Na dzień 6.11.2007 - 17,6 tc.
Biust : 96 cm :-) przed ciążą 90 cm :tak:
Brzuszek w pępku : 93 cm :-D przed ciążą nie pamiętam :sorry2:
Biodra w najszerszym miejscu : 96 cm :-(przed ciążą 90 cm
Waga:67kg przed ciążą na +6:szok: skąd się tyle wzięło chyba z tego mojego apetytu od początku ciaży

 
reklama
no to się wymierzyłam i szok:szok:
biust przed ciążą ledwo 84cm a dzisiaj pełne 96cm:happy2: ładnie urosły
brzusio mimo, że mi się wydaje mały też urósł bo przed miał ok76m a dzisiaj ma 91cm
biodra już wcześniej najszersze (pupa jak u J.LO;-)) ze 100cm urosła o 4cm:tak:
no i waga bosz jak ja to zrobiłam z 62kg doszłam j 70kg czyli 8kg na plusie:szok: ale ja tego nie widzę, chyba mam więcej wody w organizmie bo dużo piję:tak:
 
fajny wątek :-) właśnie się zmierzyłam
na dziś 8.11 18tydzień i 4 dzień ciąży

Biust : 94 cm przed ciążą 88 CM
Brzuszek w pępku : 92 cm przed ciążą ok 76
Biodra w najszerszym miejscu : 99 :szok: cm przed ciążą 87 cm
Waga: przed ciążą 53kg teraz 60kg :szok:

 
Hej !!

Zdjątko zrobione wczoraj na szybko telefonem Piotrka dla mojej kuzynki :-) więc i Wam pokażę mieszkanko mojego Maluszka... Dzisiaj mój ukochany obiecał, że przyniesie w końcu aparat z pracy, więc powklejam później ładniejsze :tak:

A na razie prawie 20tc 8.11.2007
:-D i dla porównania 6tc :szok:
 
Ja również się nie mierzyłam,ale na plusie mam już 6.7 kg:zawstydzona/y::-(. We wtorek może się okazać, że trochę więcej,bo mam wizytę,a wagi w domu nie posiadam.
 
reklama
Do góry