reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

nie wiem czy implant jest dostepny juz w Polsce. Nazwa- Implanon. Poszukajcie. U mnie w UK za darmo. Moze zafundujecie sobie wycieczke do UK i tam zrobicie? (wystarczy isc do Familly planning clinic- klinika planowania rodziny, nie trzeba tutaj mieszkac pracowac ani nic i robia za darmo)
nie jest dostępny ale słyszałam że ludzie sobie przesyłają po znajomości jakoś to załatwiają i idą z tym do ginekologa
 
reklama
ja też pierwsze słyszę o takim implancie, ciekawe, i jakoś brzmi lepiej niż wkładka na którą się zdecydowałam, bo z pigułek wzięła się Hania :-p więc nie ufam już ani im a tym bardziej sobie, na pewno zapomnę :no: Strasznie się boję zakładania tego, że boli...
a co do wagi to ważę troszkę więcej niż po porodzie, bo wróciłam do ćwiczeń - siłownia. Niby rozmiar ten sam, ale w spodnie nie wejdę żadne :szok: chyba mi się biodra rozeszły, tak sobie to tłumaczę, że to na pewno nie większy tyłek :-p

za to włosy wypadają garściami, idę się ciachnąć, bo są wszędzie, wkurza mnie jak znajduję je na twarzy Hani.
 
No właśnie włosy.... Jak tam u Was? Zawsze po ciąży wypadają? Mi jeszcze nie, ale trochę się boję...
 
Mi po synku zaczely wypadac po trzech miesiacach. Garsciami! Zawsze pelna poduszka. Teraz tylko czekam. Nie przejmuje sie jakos specjalnie. Zetne kudly, przeciez odrosna.
 
Mi już zaczęły wypadać, ale mam to gdzieś i tak są za gęste :-p
A co do implantu to kilka moich znajomych ma i niestety u większości występuje sporo skutków ubocznych. Na początku wszystko było ok, ale po jakimś czasie zaczynają się dziwne jazdy, spadek libido, dziwne krwawienia, tycie, dodatkowe owłosienie itp. Oczywiście nie u wszystkich, ale jednak to są hormony i mogą wywoływać negatywne skutki.
 
mi z córą wypadały też dość sporo teraz jeszcze nie zaczęły a zaczynają właśnie gdzieś po 3 miesiącach :tak:

Pumpkin a czego się boisz wypadają te co w ciąży nie wypadły i te co mają wypaść teraz ;-):confused:
 
yyy a czemu niby włosy mają wypadać po porodzie? pierwsze słyszę o czymś takim.... ja nie chce!! :(
 
Moja siostra wyłysiała trochę i na pewno nie był to stan z przed ciąży ani nic nawet podobnego. Łyse placki dosłownie. Ja tak nie chcę!
 
Mi włoski nie wypadaja (jeszcze ??!!) za to zdarzył się inny cód :-D

po depilacji podwozia na wizyte u ginekologa która była 6 marca dopiero wczoraj zrobiłam następną :szok:
przed porodem mialabym tam juz gąszcz włosków a normalnie przestały mi rosnąć włosy łonowe
wczoraj depilowałam dosłownie kilka włosków
dodam ze pod pachami to samo ...

nie nażekam :D na moje oko mąga mi właśnie tam wypadać - z głowy lepiej nie :no:
 
reklama
Mi włosy póki co nie wypadają- na głowie!!
Dziewczyny a jak Wasze włosy łonowe, na nogach i te pod pachami?
U mnie dzieje sie cos dziwnego!! Ostatnio goliłam sie 4 tygodnie temu i nic prawie nie wyrosło! W sumie, to chyba powinnam sie cieszyc!! :)
 
Do góry