reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

reklama
Zobacz załącznik 390343Nie moglam sie powstyczmac,taka Misia slodka na tym zdjeciu:).prosze 3mac kciuki zeby jutro dobrze nam wyszly badania i zeby mala mogla juz niedlugo sama tak siedziec bez podtrzymywania.lekko opluta jest na tym zdjeciu ,ale teraz przy ulewaniu czesto tak wyglada:)
 
Ostatnia edycja:
nati-ale fajne to nowe mieszkanko,a po remoncie będzie jeszcze lepsze!!!

mitaginko-super fotki ze spaceru,nie ma co!!!

herbatita-cudna rodzinka.My w czwórkę zdjęcia nie mamy...małż anty na zdjęcia...

monika-super fotki

owca-rzeczywiście duże dziecko,dogoniło naszego bbomowego Gracjanka???

A to my:

Marysia moja gwiazda

Karolek Księciunio

No i w jedności siła:
 
nela slodiachnie
mamusiadorusia oo i jest karolek dogonil Gracjanka?? sliczny w tej hustce ma zadatki na dziewczynke, i coreczka tez sliczna dziewczynka:) IMG_0347.jpg
 
Ostatnia edycja:
mamusiadorusia, nie wiem czy już kiedyś o to nie pytałam, ale nie pamiętam :p Usztywniasz jakoś oparcie w wózku? Bo ono jest miękkie jakieś i ten stelaż się w plecki wbija. My tekturke wkładamy, bo inaczej Mała nie chce siedzieć.
 
reklama
Do góry