reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Anula no co za babsko, koniecznie idz do innego lekarza. Ja czytajac o twoich perypetiach az Rorusia umowilam i ma termin na maj! Ale wiem, ze mu nic nie jest tylko kazali sprawdzic.
A co do okularow to u mnie w zlobku maluszki nosily takie prawie gumowe niezniszczalne na gumce naokolo glowy, tak ze nie sciagaja ich. Bedzie dobrze!
 
reklama
Dziewczyny czy wy macie rowna cierpliwosc do obu dzieci? Bo ostatnio do jednego mam jej duzo mniej, broja oboje ale jeden do tego beksa i do niego mam mniej cierpliwosci...
 
Ja niby tez ide do najlepszego okulisty w moim miescie ale czytalam na forum ze wiele razy sie pomyslil odnosnie diagnozy, cailina ja mam identycznie z ta cierpliwoscia milenka placze z byle powodu i to mnie strasznie wkurza, mimo wszystko potrafia niezle dac w kosc,hehe
Ech i my po katarze i kaszlu o dziwo obylo sie bez zapalenia pluc i oiomu!!!!!!!!!
Dziewczyny czy znacie te krople do nosa mucofluid? To jest na rozrzedzenie wydzieliny.moje maluchy mialy katar tylko 6 dni noi oprocz tego nasivin soft i woda morska obowiązkowo
Milego wekeendu 20131017_135506.jpg a to moje skarby na swoich 20131018_115233.jpg20131018_155848.jpgtronach
 

Załączniki

  • 20131017_135506.jpg
    20131017_135506.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 53
  • 20131018_115233.jpg
    20131018_115233.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 46
  • 20131018_155848.jpg
    20131018_155848.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
Cailina, Mati- mam to samo u mnie z Ami tak jest- potrafi o nic się rozryczeć a jak ma zły dzień to nonstop coś, ale czytałam i generalnie dziewczynki tak mają, bo im hormony inaczej buzują w szczególności w okresie skoku rozwojowego i inaczej wszystko odbierają...

Mati- słodziaki, Miłosz już fryzjera zaliczył?Kacper też, bo też miał czuprynę bujniejszą od Ami i go brali za dziewuchę....
Zdrówka, ja tych kropli nie znam, ale my jak coś to też nasivin, wodę i olbas oil na piżamkę do snu,
 
witam dziewczynki
czas bym i ja sie przypomniala
moje chlopaki 4 listopada skonczyli roczek. Mati urodzinki przywital z temperatura 39.9 nie tak sobie wyobrazalam pierwsze urodzinki moich maluchow.
w sierpniu zaczelismy przedszkole i od tamtej pory non stop jakis katar.
zaczelo sie tez zabkowanie na maksa. Filip od kilku tygodni drze mi sie po nocach. Potrafi wrzeszczec przez dwie godziny nawet. ja juz sama nie wiem czy to przez zabkowanie czy tez cos innego. zazwyczaj zasypia oki ale sie budzi kolo 22-23 albo co gorsza 4 rano i juz koniec spania a na 8 do roboty.
chodzic jeszcze nie chodza ale robia po kilka kroczkow przy meblach.
pozdrawiam wszystkich serdecznie
a to urwisy moje Filip i Mateusz
20131106_192144.jpg20131106_191941.jpg20131106_192350.jpg
 

Załączniki

  • 20131106_192144.jpg
    20131106_192144.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 45
  • 20131106_191941.jpg
    20131106_191941.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 52
  • 20131106_192350.jpg
    20131106_192350.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 51
Marcikuk ale oni juz duzi! I jacy rozni! Spoznione wszystkiego naj! A co do wrzaskow to moj Rorus tak ma od zawsze, drze sie wnieboglosy no ale nie chce go co noc faszerowac przeciwbolowymi wiec na ogol sam sie w koncu wycisza.
 
marcikuk - wszystkiego najlepszego z okazji roczku! Faktycznie rożne te Twoje chłopaki, identycznie jak u mnie, jeden blondynek, drugi szatyn. Współczuje nocek, znam ten ból u nas nie zabkowanie to milion innych powodów przez które nie chcą mi Gady spać. Mój Olek miał tak jakis czas temu, że zasypial pięknie, a potem ok północy ryk że i 2 godz noszenia było i tylko ja go mogłam uspokoić o zgrozo. Nie wiem czy Twoi jeszcze wnocy jedza ale może sprobuj dac mu butle, może jest w fazie wzrostu i potzrebuje więcej. ja się nie przejmuje tabelkami, że nie powinni jeść w nocy itd, skoro wołaja to potrzebuja i koniec. Zazwyczaj po flaszce sie uspokajał i zasypiał.

mati - mamy te same nocniki i laptopa tesco hehe, a Milenka i Miłoszek są super. Jak ten czas leci dopiero co z brzuchami latałysmy a teraz juz takie duże te nasze brzdące:tak:
A co do mucofluidu to jestem wmiare na bieżąco. Moje chłopaki od 3 tyg maja katar, mega katar, od kilku dni mokry kaszel, przez ten czas byłam 3 razy u pediatry i za każdym razem słyszę :dzieci zdrowe tylko katar, no dobra ale ile to może trwać??? bo przez ten cholerny katar to i noce straszne bo chrapola bardzo i do złobka nie chodzimy (a płacimy...), końca tej nibyinfekcji nie widać niby zdrowi a chorzy. Z nochów cieknie jak z kranu, ze nie nadazam wycierać, noski czerwone i podrażnione, nic nie przechodzi. Dzis bylismy na pomocy świątecznej i pani dr mówi to samo, ze zdrowi:tak:o ręce mi opadły, wczesniej używalismy sol morska do nosa, nasic no nosa, potem dr dała krople z gentamycyną i nic i dzis dala nam ten mucofluid - on ma podobno rozrzedzać wydzielinę i powodować oczyszczanie sie zatok więc katar będzie spływał bardziej ale ze niby o to chodzi bo ma poprostu szybciej spłynąć. dostalismy tez pulneo bo kaszel jest od kataru, gardła blade, oskrzela, płuca czyste. Od dzis zaczynam z tym mucofluidem więc mogę dac Ci znać jak po tym im będzie.

cailina - ja tez mam mniej cierpliwości do Kyby niz do Olka i mimo, że Olek jest większym płaczkiem to jakos latwiej jest mi go uspokoic bo to taki mój mamisynek,a Kuba jak wpada w złośc to częśto sie bezradna czuje i przez to mam mniej cierpliwosci do niego jakos. o chyba normalne, w końcu dzieci nasze to nie klony i róznie je w róznych sytuacjach odbieramy.

buziole
 
reklama
Podczytuje was z ogrodu bo cieplo dzis u nas, chlopcy sie bawia wiec chwilka spokoju choc musze dogladac czy nie broja:-). Moje chlopaki.maja kszel od konca wrzesnia, Cian nawet na antybiotyku byl i nic nie pomoglo, nie ide do lekarza bo nie chce kolejnej dawki, tak poza tym sa w sdobrej formie.
 
Do góry