reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Hej hej
anulka!!! - starasz się mnie pocieszyć ale to co piszecie to jak by nie było dużo pracy i roboty mnie czeka.

Całe szczęście że mój mąż wziął się do roboty przy dzieciach wiele robi pomaga bawi się . Bo jak były mniejsze to jak były grzeczne szczęśliwe to było dobrze ale jak zaczynał się płacz to już nie wiedział co robić :biggrin2: ah te chłopy .....

Jak czytam wasze wypowiedzi to mój bożę ja jestem w przewijakach , ja dopiero swoich chłopców wysadzam na nocniczku i to bo ja chcę nie oni :biggrin2: a wy pozbywacie się pieluch - super :-D Ja bez pieluch i smoka jak na razie nie wyobrażam sobie funkcjonowania :biggrin2:
 
reklama
Jeszcze raz dla Amelki i Aluni

images.jpg

spełnienia marzeń, samych radosnych chwil i oby z waszych buziaczków nigdy nie schodziły te cudne uśmiechy
 
Gosia mam chwile załamania i mam ochotę założyć im te pieluchy - kupa owszem wylądowała w nocniku ale sikają na potęgę! Mają ulubiony kącik i jak tam idą to od razu patrze nja nie podejrzliwym wzrokiem:wściekła/y:
To dopiero 4 dzień, ale mam wrażenie że nigdy się nie zauczą. Tłumaczę , mówię, proszę ale totalna olewka mamusi. Kupiłam im na allegro inne nocniki, takie z zamykanymi sedesami - może coś nowego bardziej je zainteresuje?
Na dodatek zrobiło się zimno i teraz boję się o pupę Mai:no:

Wczoraj przywieźli nam huśtawke do ogrodu, wzięliśmy taką drewnianą, zwykłą bez bajerów. Do tego jeszcze chcę dokupić jakiś domek. Wczoraj wieczorem prawie ją zmontowaliśmy, myslałam że dziś skończymy ale deszcze pada od rana:wściekła/y:


a i jeszcze raz, tutaj,

WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO DLA ALUNI I MELCI!!!! DUŻO UŚMIECHU NA WASZYCH ŚLICZNYCH BUZIACH KOCHANE!

BarbieCake02.jpg
 
ja dzisiaj tak szybko, bo szukam przedszkoli ( narobiląm sobie zaległości...)

Samych radości i słodkości dla Amelki i Alusi - kochane rośnijcie śliczne, mądre i szczęśliwe:)))
 
Iwona ja tez wole jedna drzemke dluzsza, w sumie mam 3 godz spokoju, bo z godz zanim zasna i 2 spia najczesciej a tak to 2 po pol godz byly, nieraz nawet po 20min:/
Moje tez czesto z torebkami wychodza, maja wiecej ode mnie!i to z calego swiata! ciocia z Egiptu przywiozla Chanela i Vouittona, dziadek z Norwegii a ostatnio drugi dziadek ze Stanow takze mamy juz pokazna kolekcje:D na dwor tez wychodza i pokazuja wszystkim a kije tez uwielbiaja. Wystroilam je ostatnio elegancko w plaszczyki a te po murkach wszystkich, kamieniach, kije obowiazkowo i tlumaczylam im ze eleganckie damy tak nie chodza:-D

Karolina niestety pracy to jest przy takiej dwojeczce i ciekawe kiedy zaczyna byc lepiej tak naprawde, nie zapowiada sie narazie:-D

Kasia moze rzeczywiscie poczekaj az bedzie cieplo, na dwor z golym tylkiem i juz:) ja narazie nie zaczynam, pada juz od paru dni, w domu i tak mam co robic wiec dziekuje..najgorzej przerazaja mnie noce jak pomysle o tym odpieluchowywaniu..nawet jak juz sie przestawia to budzenie w nocy na siusiu po pare razy znowu:szok: moje duzo pija, ciagle wolaja piciu no i duzo sikaja wiec troche sie boje!
A hustawke macie jedna? my mamy jedna w domu powieszona i musze ja chowac czasem bo jest klotnia ktora bedzie sie bujac, od rana schodza tylko na dol i sie zaczyna. Czy macie ta ogrodowa taka duza?
 
Ostatnia edycja:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH 3-latek!!! Amelko i Aluniu zdrówka i uśmiechów!!!

Dzisiaj dowiedziałam się, że przyjęto nas do przedszkola państwowego, także dobra wiadomość :-)

Yenefer, ja Ci powiem szczerze, że jak chciałam odpieluchowywać dziewczyny tą metodą, to poddalam się po dwóch dniach. Bilans to zasikana kanapa, łóżko, wszystkie majtki i spodnie do prania. Odpuściłam i zalożyłam im pieluchy. I same w końcu zaczęły domagać się nocnika. Nadia tuż po drugich urodzinach, Nina 2 miesiące później. Oczywiście caly czas dopytywałam czy chcą siusiu, czy usiądą na nocniczek. Sikanie pod siebie było ponad moje siły, tym bardziej podziwiam Cię za wytrwałość.
 
Ale np mam kolezanke ktora przed 2 urodzinami zaczela synka sadzac na nocnik i prawie mu sie nie zdarzalo sikac w majty. Tyle, ze ona mowi ze on prawie nie pije! Wiec sika malo i ona mniej wiecej wyczuwa sama o jakies porze, teraz juz zaczal pokazywac ze chce. Kupe jedna robi rano jak wstaje wiec tez nie problem, u nas to sikanie jest non stop jak pija duzo i kupy tez roznie.

Gemini super z tym przedszkolem, ze Wam sie udalo:) u nas za 10 dni wyniki beda dopiero.
 
reklama
jestem znowu. obiecalam sobie ze bede jadla na siedzaco bez biegania i przerywania, ale jak widac nie umiem, wiec sobie czytam i popisze cos. poszlam do przedszkoli zaniesc podania (u nas do 20tego) i w sumie zlozylam w jednym. jakos widze ze nie mam przekonania, sama nie wiem czy chce zeby 2,5 letnie dzieci szly do przedszkola... czy uda mi sie ich usammodzielnic itd... jedna dyrektorka mi mowi ze na 18 miejsc juz ma 60 podan... powiedziala mi o przedszkolu gdzie moze by przyjeli, ale tam tak śrrednio mi sie podobalo, sporoterenu za przedszkolem i mozliwosc wyjscia dziecka jak pani nie zauwazy, bo do bramki dostep i bramka non stop otwarta, centrum miasta.... pomyslalam, ze chyba zloze jeszcze w drugim gdzie bym chciala docelowo zeby chodzily i tyle. Jak nie przyjma to zapisze do klubu malucha na krocej, koszt duzo wiekszy, no ale jak mam tak przerzucac dzieci co rok gdzie indziej to trudno. no i jest jeszcze jedna opcja... moge przedluzyc wychowawczy... bylam przekonana, ze wychowawczyy do 3rz dzieci a okazuje sie ze do 4go. ale nie dluzej niz 3 lata, czyli jeszcze jeden rok szkolny moglabym zostac... musze to przemyslec doglebnie...
 
Do góry