reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Witam.
Niestety wczorajsza nauka okazała się klapą... owszem Przemko zasnął w łóżeczku ale sie obudził i razem z Mileną dawali koncert do po 22.. więc później zjedli i zasnęłi jak zwykle u nas ;/ przez dzien jednak beda spac tylko w łóżeczkach i stopniowo potem w nocy moze tez sie uda.
Dziś wygląda to tak.... Milena trzymała Przemka za ręke i biedaczek zasnął :D

Zdjecie0240.jpg
 
reklama
Dzieki za dalsze rady co do biegunki! Smecte wlasnie sie boje dawac bo jak mialy rota w listopadzie i ja dawalam to wszystko dluzej trwalo! Pozniej wyczytalam ze nie powinno ise smecty dawac bo organizm musi sie oczyscic z wirusa a nie zatrzymywac to.. Ciezko dojsc jakie jest pochodzenie biegunki..Gastrolitu nie chciala julka prawie wogole pic, wiec taka slaba herbatke jej dawalam. I najlepsze jest to ze wygalda dzisiaj na zdrowa..zrobilam test nawet! dalam jej rogalika maslanego i ladnie zjadla a nic nie chciala kompletnie jeszcze wczoraj, tylko kleik, a i pol banana. No a najgorsze ze Majka jest dzisiaj kompletnie bez zycia! Wyglada mi to na ta jelitowke.. Lepsza ta 3-dniowka niz jakis rota! Mam nadzieje ze u Julki juz minelo. Wczoraj miala twardsza kupke wieczorem a dzisiaj jeszcze nie.

Zoska my mamy foteliki Optima Espiro. Polska firma. Jestesmy zadowoleni nawet i nie takie drogie. One sa od 0-25kg i sie fajnie klada dosc mocno, wygodnie sie malym spi w nich. ESPIRO Fotelik samochodowy OPTIMA 0-25kg wys. 0zł (1470766047) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy te szare mamy

Rainmanka cierpliwosci! Wiadomo ze od razu sie nie naucza, ale za pare dni..dasz rade:) Jakie slodkosci kochane! Nie moge sie napatrzec!:) Az zatesknilam jak moje takie malutkie byly i tez tak spaly obok, czasem sie przytulaly..a teraz nawet ujac je razem na jednym zdjeciu jest ciezko!:D
 
Hej!
Sorry że tak rzadko się odzywam ale walczę już 2 tyg z chorobą i mam dość...dostaliśmy antybiotyk po ktorym nie widzę poprawy, inhalacje i syropy też jakoś mało działają ...we wtorek kolejna kontrola coś czuję że kolejny antybiotyk będzie :(
moje dzieci są biedne do tego tak marudne i płaczliwe że nie mam już siły....ibo oprócz tego idą też zęby...wczoraj przez kaszle znowu były wymioty noc do d...y
To się trochę wyżaliłam nie mam już siły
Pozdrawiam i życzę zdrówka dla wszystkich
 
Anulka, dobrze ze Julce wraca apetyt, trzymam kciuki za Majke, oby tez szybko zdrowiala :-)
Rainmanka trzymam za Was kciuki i nie poddawaj sie... ja tez "walcze" z Marcelkiem, bo chyba do raczek sie przyzwyczaił, bo o ile jego płacz przed jedzeniem rozumiem, to po juz nie :( dzisiaj 2:0 dla mnie ;-)U nas na szczescie w nocy jest ok. Wystarczylo kilka dni, bo wczesniej zasypiał sam... pocieszajace jest to, ze tak szybko jak do raczek powinien sie przyzwyczaic do samodzielnego zasypiania... mam nadzieje!
A Tymek wczoraj swiadomie, tak mi sie wydaje, bawił sie zabawka :)
A dzieci masz cudowne, juz nie moge sie doczekac kiedy moje złapia kontakt miedzy soba :)
Monia wspolczuje utraty maluszkow... wiekszosc kobiet w dzisiejszych czasach przez to przechodzi... mnie rowniez nie omineło... ale jak ładnie nazwała to Yen, teraz drugie dziecko dostalysmy w promocji :)
tej sesji jeszcze nie mielismy, moze tak ok. 3 mca... ja robie fotki bez lampy jak jest jasno w domu, ale i tak jakosc taka sobie :( ale jest pamiatka i photoshop - musze zgłebic tajniki sztuki. Z tych najwczesniejszych dni nie mam praktycznie zdjec dzieci + ja (wiadomo jak sie wyglada w szpitalu teraz zaluje)... no i własnie zdalam sobie sprawe ze nie mam zdjecia Chłopcy + ja + On... kurcze!!!
Monia miedzyczasie wyczytałam, ze jak dziecku mleczko nie wystarcza to wprowadzac stałe, a Twoj Florek to ma apetyt ze hoho... pamietam Twoje rozterki odnosnie imienia, na watku nierozpakowanych jedna dziewczyna miala w planach nazwac tak swojego synka :)
Fajne masz te dzieci z tym spaniem... i w ogóle!

Gastone moi chłopcy tez rózne charakterki maja... juz to widze ciekawe co bedzie później? No moi też zaczęli się przyzwyczajać do leżaczków, chociaż mam bez wibracji... no ale wiesz leżaczki stoja w salonie... nie ma to tamto!!!
Nie wiem czy zauwazylas w odp. moj J. to tez Jarek :happy2:

Martyna powrotu do zdrowia życzę i wytrwalości. Trzymajcie się :)

A jutro po 6cio dniowej nieobecnosci wraca moj J. pan i władca...stęskniony dzieci i mnie :blink:
 
Martyna duzo sil! i zdrowka! bedzie coraz lepiej! trzymaj sie!

Małgoń dzieki, Julka juz jest zdrowa wiec to trzydniowka jakas..ale Maja biedna jeszcze bardziej chora jak Julcia! Na dwa konce jej leci! Wymioty i kupy do tego rzadkie.. masakra. Wogole nie ma sily sie ruszac bidulka. Tak sie boje zeby sie nie odwodnila bo nawet jak pije to zwymiotowala..teraz spi juz trzeci raz w ciagu dnia. Goraczke ma tez. Zobaczymy do jutra. Mam nadzieje ze przejdzie szybko jak u Julki!
Oj to bedziecie sie witac z mezusiem:)))
 
Malgon zauwazylam ze my Malgoski z mezami Jarkami:-D

A ja sie dzis narobilam jak wol, choc spacer dlugi w parku z dzieciakami tez byl:-)
Pieknie u nas jest:-) W lesie zielono,ptaki spiewaja, sloneczko swieci i pachnie wiosna..No ale wrocilam do domu i po obiadku musielismy meble rozpakowac i ustawic,poprzestawiac itp.Potem jeszcze dziewczyny musialam wykapac itp.
No a przed chwila stres straszny , bo Hania zjadla mleko,polozylam ja i poszlam do Maxa na chwile a tu slysze wrzask.Biegne a Hania zazygana cala.Wszystko, wlosy , twarz,oczy..Bozze jak sie wystraszylam,a jakby sie zachlysnela??? Normalnie nie bede spac chyba..Wzielam ja ma rece,a ona w placz i znow chlusnela..Przebralam ja,wlosy ma smierdziuchy ale wykapie ja rano.Narazie zasnela , mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...
 
basia Przykro słyszeć, że doświadczyłas czegoś podobnego. To że teraz jedno serduszko w brzuszki nie znaczy że musisz opuszczć bliźniaczy wątek :)
anulka zdrówka, zdrówka, zdrówka i cierpliwości i siły dla mamy. Na biegunke nie poradzę bo nie miałam z tematem doczynienia.
moniora pisz kochana ile chcesz. Pomagamy sobie nie tylko w dzieciowych sprawach.

yenefer pisze:
A ja byłam wczoraj na randce z mężem. Poszliśmy sobie do kina na "Czarnego łabędzia" - podobało mi się, właściwie dalej jestem pod wrażeniem, filmu, muzyki, aktorów. Nabrałam strasznej ochoty żeby się wybrać na balet - niegdy nie byłam:sorry:

My tez oglądaliśmy - podobał nam się też. A co do baletu kiedyś z mężem postanowilismy sie wybrac bo tez nie byliśmy. Wybralśmy sztukęktórą znaliśmy żeby w razie czego wiedzieć o co chodzi. I wiesz co? Teraz się z tego śmiejemy! Zasnęliśmy! Obciach! No, ale już wiem że balet nie dla mnie. Opera czy sztuka teatralna tak, balet nie.

Zoska My mamy tak jak Anulka Espiro Otima tylko że jeszcze Pro (ale to chyba nie różni sie praktycznie niczym. Jesteśmy mega zadowoleni a ajważniejsze, że dziewczyny są.
 
reklama
iws moja siostra, miłośniczka sztuk wszelakich, też stwierdziła po wizycie w teatrze wielkim na balecie, że to nie dla niej. Ale ja lubię przekonać się sama:tak:
My w ramach mojego prezentu urodzinowego idziemy jeszcze do Romy na "Nędzników", ale musicale to wręcz uwielbiam!
 
Do góry