reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

reklama
druga czesc sesyjki tez fajna, do tego idealny maz no i WIKI, Boziu ona taka duza, 11 latki mi sie kojarza mniejsze...a Ty taka mloda mama takiej duzej corki!
susumali jaka młoda mama -ja stara du.. jestem :-D mam 37 lat :szok: no fakt duchem czuję się na 25 :-D
Kurczę mucha masz dobry pomysł z ta przeprowadzką do Krakowa może ja też tak zrobię :-D
zawsze to tysiączek więcej ;-)
 
ŁaaaŁŁŁŁŁŁŁ ,Dziwczyny, ale odlot z tymi sesjami. Cudooownie wyglądacie i tak prześliczna pamiątka:). Napatrzec się nie mogę....Absolutnie piękne:)
 
reklama
Dziewczyny piękne macie brzuszki:tak:
Sesje wasze ciążowe są boskie:-) ja też może sobie niedługo taka zafunduje:-D
Potem z rozczuleniem będziemy patrzeć jak to było w ciąży:-D
 
Do góry