reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Zuza ja z 56 kg w pierwszej ciąży startowałam i skończyłam na 65 :) teraz startowałam z 63/4 ale w pierwszych 10 tygodniach schudłam do 59.5kg a teraz mam nie całe 67 kg
 
Ja się nawet nie chwalę bo aż wstyd z jaką wagą startowałam. Jedynie mogę powiedzieć że do tej pory przytyłam 3 kg
 

Załączniki

  • 1434705995683.jpg
    1434705995683.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 89
Ja start miałam 56kg, wzrost 168cm. teraz jestem w 30 tyg i waze już 69kg. Obwod bandziocha 93-94 cm.

W pierwszej ciąży starz z waga 59kg, wyjściowa 80kg, więc jak widać da się wrocic do sylwetki po ciąży.
NIe Mowie, że było łatwo ale jak już się wpadło w rytm to nawet w nocy w pracy mi się chciało ćwczyć.

NIE PRZEJMOWAĆ SIE TERAZ!!! JAK SIE BEDZIE CHCIALO TO SIE WROCI TO FORMY Z PRZED!!!!
 
reklama
Ja już niecałe 14 na plusie. Ale od 3 tyg nie ruszyło mi się nic i waga stoi.
Nie mogę się doczekać aż będę mogła wrócić do regularnych ćwiczeń i mieć satysfakcję z efektów :D
 
Do góry