reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki ;-)

tiluchna nie da się ukryć, że coraz częściej i mocniej czuję, że mam kręgosłup... do tego lewe biodro też daje mi popalić. No i należy jeszcze uwzględnić fakt, że oprócz noszenia brzucha z lokatorką mam jeszcze do zestawu mega biust 80 G:sorry2:
Nie ma lekko :-D
 
reklama
A to nasz domek. Zdjęcie zrobione jakiś tydzień temu

IMAG0395.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0395.jpg
    IMAG0395.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 59
Oregano - superowy!!!! sliczna pileczka:tak:

Domi - o zesz matko!:szok::-D:-D a Ty taka drobinka???? no mi tylko 2 rozmiary urosly z C na DD:dry:

a co do teorii to w kazdej z moich ciazy mialam pilki i mam 2 dziewuszki i chlopca;-) i pierwszy raz lozysko na dole
 
DSC00016.jpg
Oczywiście nie zrzuciłam zdjęć z aparatu, ale zrobiłam sobie dziś telefonem ;P jest i nasz domek :) 93 cm plus 12kg ;-)
 

Załączniki

  • DSC00016.jpg
    DSC00016.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Vici w pierwszej ciąży tez miałam piłeczkę, urodziłam chłopczyka, u sistry tak samo tylko 7kg na plus i ogromna piłka, urodził się chłopiec
Oregano śliczny brzuszek
Mamuska 88 śliczny domeczek
 
Do góry