reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

reklama
marka super brzuszek ;)
Koralikowa ja tak jak marka mam na wierzchu :) jak mam opiętą bluzkę to strasznie wystaje :) Na początku nie mogłam się przyzwyczaić, bo nie lubię pępków, ale ciągle go dotykam i oswajam się hehe :)
 
marka1307 nie dość, że Wy wszystkie szczupłe to na dodatek z małymi brzuszkami musze zwerbować męża żeby zrobił mi foto to się pochwalę moim wielkoludem:-D
 
Fajowe brzuszk :tak: ja stop juz nie widze heheh no coz niedlugo je zobacze znowu :-D Co do pepka to ja mam jeszze dziurke,nie gleboka ale jeszcze wklesly i przy Victorze tez nie mialam wypuklego.Zaraz poczytam co zes wynalazla awunia
 
Koralikowa - ja to samo pomyslalam z drzwiami:-D:-D:-D

tez malutki brzusio!!! ah jak wam zazdroszcze:zawstydzona/y: pewnie o niebo latwiej wszystko robic dookola

Arteofbeauty - piekna mamusia!! a brzuszek juz wysoko widac:tak: super zgrabniocha:tak:

Marka - no brzusio jak sie patrzy!!! okraglutki i wymiarowy:-D

ja tez mam wystajacy pepek - co ponownie - pierwszy raz mi sie zdarza:szok::-D w poprzednich ciazach byl..normalny:eek::-D

tzn ja poza ciaza mam wklesly - w tej ciazy mi go uwypuklilo na maxa - bardzo sie odznacza w obcislych bluzkach:zawstydzona/y:

oooooooo tez jestem ciekawa tego linku:-D:-D
 
Marka piękny domeczek:)
Ja mam pępek taki na granicy:) Zawsze był głęboki więc myslę,że nie wyjdzie. Ale mam koleżanke, która jak chodziła w ciąży to miała wystający pępek chyba na 2 cm. Z ty, że ona już "fabrycznie" miała taki inny:tak:
 
reklama
a mój pępek zawsze był w środku, a jak brzuszek zaczął być większy, to pępek jest na wierzchu :-D przez bluzke nawet go widać jak bardziej przylega :-D śmiesznie to wygląda, nawet moja gin się śmiała :-)
 
Do góry