reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
Ja zaczynałam z wagą 62kg
w 8 tyg. - 65,1
w 12 tyg. - 66,5
w 16 tyg. - 67,5
no i dziś będzie mnie położna ważyła po 20 tyg.
trochę przybieram, ale co poradzić :)
 
u mnie waga przed ciaza 79/80
8 tydz - 77,5 kg
11 tydz - 76,4 kg
14 tydz - 75 kg
19 tydz - 75,5 kg

wiec ogolnie jestem na minusie choc cos tam zaczynam przybierac, zobaczymy jak sie skonczy.
w pierwszej ciazy tez na poczatku waga leciala w dol i od 20 tyg zaczelam isc w gore, zaczynalam wtedy od 69,5 kg a skonczylam na 79 ( haha moja waga startowa w tej ciazy ) a co najlepsze po urodzeniu miski wszystko zniklo a jak przestalam karmic tylko piersia kilogramy wrocily :(
 
malutka jakaś niespotykana ta Twoja ciąża:) chudniesz zamiast tyć. Ale pocieszę Cię, że ja tyle sie trzymałam i chyba się zaczyna.
W ciągu tygodnia 1,5 kg na +
Czyli w sumie w 19 tygodniu 2,5 kg + wartość na dzień dzisiejszy 72,5kg
i niestety zaczynam mieć apetyt
 
Julka też tyle przytyłam od początku ciązy, przerażona pytałam lekarza czy nie za dużo i powiedział że nie, w moim przypadku powinnam przytyc tak 14-16 kg, waga wyjściowa 57kg. Dodam, iż największy skok wagi miał przez ostatnie 1,5 miesiąca. To kwestia indywidualna moim zdanie , nie bedzie źle Julka. Takie uroki...;)
 
Właśnie wrociłam z wizyty od ginka. Wszystko ok poza tym że waga rosnie ...i juz od początku przybrałam 8kg, czyli przez ostatnie 4 tyg a więc od poprzedniej wizyty prawie 2 kg. :szok:
To chyba dużo...:zawstydzona/y: A jak u Was Brzuchatki w ostanim okresie?
 
No ja nadal jestem na -1 od poczatkowej wagi jutro mam wizytę więc zobaczymy czy się coś zmieniło. Ale fakt jest taki, że mam nadwagę więc chyba to dobrze, że nie tyję za dużo.
 
reklama
Do góry