reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Napinanie się dziecka

Anna2828

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Październik 2019
Postów
39
Synek ma 5 tygodni od dwóch tygodni zaczął się ‘napinać i stękać, teraz już nie stęka tylko krzyknie’ przy robieniu kupy, Dodam, że ma ich ogromnie dużo bo jest karmiony piersią. Czasami gazy jak i kupa przychodzą mu z łatwości, a czasami tak się napina, i pręży, że serce mi pęka. Położna i pediatra mówią, że to normalne, podaje dicoflor, odstawiłam witaminę D3, ale bez skutku. Ratuje się suszarką i termoforem z pestek wiśni, i podkurczam mu nóżki , ale ile można, i pomoże na chwilę L Położna mówi żeby nie podawać leku, też nie jestem za tym bo kupę robi… Czy miałyście podobny problem i możecie polecić jakieś sposoby, żeby trochę mu ulżyć?
 
reklama
To zapewne dyschezja niemowlęca. Normalna sprawa. Warto udać się do osteopaty jeśli byłoby to wg Ciebie zbyt nasilone.
A tak to karmić się i nosić, tulić dużo. Probiotyk też bym odstawiła, probiotyki są w Twoim mleku [emoji6]
 
To zapewne dyschezja niemowlęca. Normalna sprawa. Warto udać się do osteopaty jeśli byłoby to wg Ciebie zbyt nasilone.
A tak to karmić się i nosić, tulić dużo. Probiotyk też bym odstawiła, probiotyki są w Twoim mleku [emoji6]
Tak moja położna i pediatra mówią że to niewykształcone jelita czy coś i dziecko samo sobie blokuje możliwość oddania gazu. Póki co wszystko ok, dziecko przybiera prawidłowo nawet więcej ;) kupy są, gazy ida. ale jak się na to patrzy to serce boli :( bo wcześniej wśród znajomych czy rodziny nie spotkałam się z takim czymś.
 
Moj mial to samo:) fajnie pomogly kropelki dicoflor:) poczekaj...maluszek jeszcze nie ma za duzo sily...jak podrosnie to bedzie mial wiecej sily by napiac brzuszek i sie ladnie zalatwic.Mozesz pic rumianek..rozluzniajaco dziala na miesnie brzuszka...maluszkowi pomoze:)
 
Moj mial to samo:) fajnie pomogly kropelki dicoflor:) poczekaj...maluszek jeszcze nie ma za duzo sily...jak podrosnie to bedzie mial wiecej sily by napiac brzuszek i sie ladnie zalatwic.Mozesz pic rumianek..rozluzniajaco dziala na miesnie brzuszka...maluszkowi pomoze:)
Dicoflor nie pomaga :/ no nie pozostaje nic jak czekać ...
 
reklama
Do góry