reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadczynność w ciąży.

Grunt ze jesteś pod opieka gina i endokrynologa :) oni juz zadbaja o Ciebie i maluszka :)

Jeszcze mi sie przypomnialo że jak brałam metizol i karmiłam piersią to metizol miałam przyjmować zaraz po zakończeniu karmienia, zebty btyla jak najdłuższa przerwa przed kolejnym karmieniem.

Zupełnie nie znam tego Twojego leku Thyrosan, ale jesli będziesz go brała również podczas kp (jesli planujesz oczywiscie) to popytaj dobrego radce laktacyjnego lub endokrynologa dziecięcego czy powinnaś zachować jakieś środki ostrożności.

A przed ciążą już miałaś nadczynność czy w ciąży się dowiedziałaś o niej?

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Rok przed ciążą TSH miałam już blisko dolnej granicy. Ale do starań ginekologowi nie przeszkadzało.
Dziękuję za rady :)
 
reklama
Do góry