reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

na wesoło :)

Aha! Tak, tak!
A mój tam nie miałby nic przeciwko jakbym więcej miała w biuście.
Mam tyle co mam i on się z tym godzi, w końcu widziały gały co brały. Gdyby jednak zdarzyło się tak, że nagle same wyrosły tak jak to było rok temu to by nie płakał, że za duże, tylko pokochałby takie jakie by były
 
reklama
Dynia ja rozumiem duże piersi ale Pamela nie ma piersi ona ma wszyte dwie piłki do kosza :-D :-D ja tam bym chciała miseczkę C ;-)
 
Magduska, sexy woman z Ciebie!:tak: :-)

Moj tam nie narzeka, za to jak mi piersi "podskoczyly" w ciazy to mowil, ze za duze:laugh2: :laugh2: :laugh2: A ja myslalam, ze wszystkie chlopy leca na duze cycki:tak: ;-) Teraz i tak jeszcze nie wrocilam do swojego rozmiaru bo mialam B, a mam C, ale moga sobie takie zostac, wcale mi nie przeszkadza:tak: ;-) :-D
 
Wlasnie tak sie tylko wydaje, ale chlopy wcale nie leca na duze cycuszki:) przynajmniej wiekszosc...chyba ze sie myle.
Ja tam malych nie mam, wielkich jak Pamela tysz nie...wole takie jak mi Marcel je oprozni, sa miekkie, ale przyjemne w dotyku, heheh
 
Ja powoli wracam do mojego AAAAAaaaaaa.... Może coś zostanie po zakończeniu karmienia, mam taka cichutka nadzieję. Tyle, żeby sie udało jakąś bielizne kupić, bo przed ciążą biustonosze sprowadzałam z Nowego Jorku, ze sklepu dla nastolatek:baffled:
 
Ja miałam przed ciążą 75 C lub 70 D w zależności od firmy, potem mi urosły do 80 D, potem jak przestałam karmić to nic nie miałam a teraz mi spowrotem się obudowały i mam swoje cycki sprzed ciąży, tyle że mają fajniejszy kształt i nie odstają mi na boki, czego nie cierpiałam ... ;-)
 
reklama
Zdjecie z wakacji:)
946f72cd388f622dmed.jpg
 
Do góry