reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na wesoło-humor październikówek

reklama
kamień.jpg
 
Anc - swietne ;D

Mina - usmialam sie, gdzies to widzialam, tylko chyba nie z kamieniem, tylko co innego zawieszonego bylo ;)
 
Politechnika Warszawska. Egzamin z fizyki. Profesor, który wstał lewą nogą zaczyna pytać pierwszego studenta.
- Niech Pan sobie wyobrazi, że jedzie pan autobusem i jest straszliwie gorąco. Co pan zrobi ?
- Otworzę okno.
- Bardzo dobrze - mówi profesor - A teraz proszę wyliczyć jakie zmiany w aerodynamice autobusu zajdą po otwarciu okna?
- Yyyyy nie wiem
- Dziękuję panu. Dwója. Następny proszę.
Wchodzi drugi student. Dostaje to samo pytanie, ten sam stopień i wychodzi.
Po godzinie wynik meczu profesor vs studenci brzmi 12 : 0. Jako 13 wchodzi śliczna studentka. Profesor pyta :
- Jedzie pani autobusem i jest straszliwie gorąco. Co pani robi ?
- Zdejmuję bluzkę - odpowiada studentka.
- Pani mnie nie zrozumiała. Jest naprawdę bardzo gorąco.
- To jeszcze zdejmuję spódnicę.
- Ale żar jest nie do zniesienia - dalej podpowiada profesor.
- To zdejmuję stanik.
Profesor aż oniemiał z wrażenia a studentka mówi :
- Panie profesorze mogę jeszcze zdjąć majtki ale nawet jakby mnie mieli
przelecieć wszyscy faceci w autobusie, to okna nie otworzę.
 
reklama
cytat z forum, ludzie to mają problemy;-)

[h=1]Mój chłopak, powiedział,ze beznadziejnie robie loda i mam dużą dupe[/h]

[18.02.2011] 16:39
ze łzami w oczach:-(
jesteśmy razem pól roku, na początku nie chciałam seksu oralnego (z obu stron) ale w Walentynki postanowilam zrobić mojemu Skarbowi niespodzianke zapaliłam swieczki ,ubrałam sexy bilelizne, Było super, myslałam,ze mu sie podobało, bo było inaczej niz zawsze, doszedł raz, drugi (maraton) a teraz napisal,ze zle to robiłam. I ze mam trochę duzy tyłek. Ze mu sie nie podoba. łzy mi stanęły, takiej przykrosci nikt mi nie sprawił nigdy. I po co sie starałam?
Nasz seks był normalny do tej pory, był ten seks oralny ale nie zawsze, w poniedziałek chciałam być zwariowana, był zachwycony (tak mi sie wydawało)
 
Do góry