reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mswia Bydgoszcz

MatkaWariatka37

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Sierpień 2023
Postów
1 470
Witam.
Jestem w 37 tc. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda oddział położnictwa w MSWiA. 5 lat temu miałam nagła cesarkę, teraz chciałam rodzic w Szubinie ale tam czeka mnie cc a ja jednak chciałbym spróbować sn. Moja ginekolog poleciła właśnie MSWiA ( pracuje tam) Podobno są bardzo elastyczni jeżeli chodzi o temat SN po cc. 9 lat temu też tam rodzilam i byłam bardzo zadowolona ale jestem ciekawa jak atmosfera i syt wygląda teraz ( w tym roku)
Może znajdziecie choć jedna młoda mama która rodziła w tym szpitalu i podzieli się opinią!!
 
reklama
Ja miałam vbac w miejskim i bardzo polecam. Ale pogadaj z lekarką, może ona ma tam wtyki i się Tobą zaopiekują ❤️ na FB jest grupa naturalnie po CC
 
Dlaczego lekarze nie pozwalają rodzic naturalnie?
Boją się chyba pęknięcia macicy. Ale blizna mam ładna grubą, no w końcu 5 lat minęło. Poza tym szpital w którym chciałam rodzic ma najniższa referencyjnosc. Nie ma u nich możliwości indukcji przed terminem z uwagi na dużą wagę dziecka. Dlatego bardzo zależało mi na poznaniu opinii mam rodzących w MSWiA ale widzę że coś slabo z tym.
 
Do vbac najbardziej polecany jest miejskie.
Leżałam na sali z kobieta która rodziła naturalnie po CC ( nagle 3-4 lata temu) z położna Kariną, bez wspomagania farmakologicznego ( zależało jej na tym) urodziła na stojąco, z małym pęknięciem.
 
reklama
Do góry